Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Promocja!

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

LEANDER – poduszka do krzesełka do karmienia CLASSIC™

239,00 

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

LEANDER – tacka do krzesełka do karmienia CLASSIC™

245,00 
235,00 255,00 

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

LEANDER – pasy do krzesełka do karmienia CLASSIC™

159,00 

Krzesełka Leander

Krzesełka Leander to rozwiązania od skandynawskiej firmy, które odznaczają się wysoką funkcjonalnością, kreatywnymi innowacjami oraz minimalistycznym designem. Leander Classic to sztandarowy produkt tej marki, gwarantujący wygodne i bezpieczne posiłki już od pierwszych chwil życia aż do dorosłości. Dzięki dużej wytrzymałości – krzesełko wytrzymuje nawet 125 kg obciążenia – mogą na nim z powodzeniem odpoczywać także dorośli. Zestawy akcesoriów dostępne do dokupienia sprawiają, że krzesełka Leander dopasowują się do potrzeb niemowląt. 

Wysoka jakość półproduktów

Krzesełka Leander wykonano z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość na lata. Nie zaburza to jednak wytrawnej, minimalistycznej stylistyki, charakterystycznej dla skandynawskich mebli. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych krzesła pozwolą Ci dopasować jedną z opcji do wnętrza Twojego domu. Warto wspomnieć także o tym, że krzesełka Leander są bezpieczne dla dziecka, dzięki zastosowaniu kilku designerskich sztuczek. Zakrzywione nogi mebla zapobiegają przechylaniu się krzesła w tył – zapewniają więc stabilność. Co więcej, sprężysta konstrukcja reaguje na ruchy dziecka, co pozytywnie wpływa na jego rozwój i gwarantuje spokój za sprawą delikatnego bujania. 

Samodzielność z krzesełkami Leander

Krzesełka Leander wspomagają samodzielność dziecka. Istotną kwestią jest fakt, że maluszek uczestniczy w rodzinnych posiłkach, będąc na wysokości stołu. Już od około 6 miesiąca życia może obserwować pozostałych domowników i brać udział w życiu rodziny. Zestawy 2w1 i 3w1 krzesełek skandynawskiego producenta zawierają niezbędne akcesoria, które umożliwiają korzystanie z mebla także młodszym dzieciom oraz samodzielny, wygodny posiłek tym nieco starszym maluchom. 

Przekonaj się o możliwościach krzesełek Leander i zapewnij swojemu dziecku wygodę podczas posiłków i zabawy w każdych warunkach!