Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

8 199,00 8 949,00 
8 899,00 9 899,00 
4 678,00 4 798,00 
7 106,00 7 346,00 
6 198,00 6 648,00 
8 399,00 8 849,00 

Wózek dla bliźniaków

Narodziny bliźniąt to podwójne szczęście, z którym łączą się także podwójne obowiązki spadające na barki świeżo upieczonych rodziców. Wybór odpowiedniego wózka bliźniaczego jest jednym z pierwszych dylematów, z którymi musisz się zmierzyć. Na szczęście istnieją wózki dziecięce przeznaczone specjalnie dla bliźniąt – zapewniające nieporównywalną większą wygodę. Wyobraź sobie spacer, na którym prowadzisz dwa wózki naraz, jest to niewygodne i nie pozwala Ci poświęcać wystarczającej uwagi obu dzieciom. Jak możesz szybko rozwiązać ten problem?

Wózki bliźniacze – wygoda dla dzieci i dla rodziców

Mimo większych od zwykłego wózka rozmiarów, wózki bliźniacze odznaczają się kompaktowością. To znaczy, że ich konstrukcja jest łatwo składana i zajmie mało miejsca w bagażniku Twojego auta. Istotna cecha produktów to ich zwrotność i mobilność, zaskakująca jak na wózki o większych gabarytach. Wygoda w prowadzeniu jest porównywalna do mniejszych konstrukcji, a odpowiednia amortyzacja w kołach sprawia, że Twoje bliźnięta podczas spaceru mogą nawet smacznie spać i żadne wstrząsy nie zmącą ich spokojnego snu.

Rodzaje wózków dla bliźniąt

Masz do wyboru kilka rodzajów wózków bliźniaczych. Główny podział to:

  • Wózki „jeden za drugim”, tzw. tandemy
  • Wózki „jeden obok drugiego”, czyli klasyczne

W wypadku tego pierwszego rozwiązania, jadące wózkiem dzieci sobie nie przeszkadzają. Jedno z bliźniąt może smacznie spać, drugie rozglądać się i bawić. Wózek jest dłuższy i węższy, co bardzo pomaga w miejskiej przestrzeni, przy spacerach na deptakach czy chodnikach.

Wózki „jeden obok drugiego” to pierwsze co przychodzi na myśl słysząc słowa „wózki dla bliźniaków”. Jak mówi ich potoczna nazwa – dzieci przewozi się w nim tak, że jedno siedzi obok drugiego. Masz więc możliwość równoczesnej opieki nad obojgiem maluchów a one – kontakt ze sobą. To dobry wybór, gdy zależy Ci na budowaniu więzi między bliźniakami także podczas spacerów.

Wózki podwójne – głębokie i spacerówki

Podobnie jak w wypadku wózków pojedynczych – dzieci w wózkach bliźniaczych potrzebują ochrony i opieki odpowiedniej do ich wieku i stopnia rozwoju. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zarówno wózki głębokie, jak i spacerówki dla bliźniaków, które posłużą noworodkom i niemowlakom. W naszym katalogu znajdziesz też wózki bliźniacze do zadań specjalnych – do biegania, by Twoje dzieci były zawsze przy Tobie, nawet wtedy, gdy niestrudzenie poświęcasz się swojemu hobby.

Wózki bliźniacze wielofunkcyjne to dobry wybór dla rodziców, którzy pragną dokonać zakupu na lata. Wygodne gondole, gdzie umieszcza się noworodka, po paru miesiącach można zamienić na siedziska niczym z wózka spacerowego, pasujące do potrzeb już starszych dzieci. Wózki wielofunkcyjne gwarantują, że jeden produkt wystarczy na całą przygodę maluchów wózkiem, od urodzenia aż do momentu, gdy z niego wyrosną. Mogą też służyć jednocześnie dziecku młodszemu i starszemu, jeżeli różnica wieku nie jest duża. Jeden maluch będzie jeździł w spacerówce, drugi, młodszy – w przytulnej gondoli.

Dlaczego warto zdecydować się na wózek bliźniaczy?

Wózki spacerowe i głębokie dla bliźniaków przede wszystkim mają pomóc rodzicom w opiece nad dwojgiem dzieci. Niespodzianka w postaci narodzin bliźniąt może zaskoczyć, a wszystkie przygotowania – okazać się niewystarczające. Dlatego, zamiast kupować dwa wózki, co narazi Cię na niewygodę i konieczność podziału uwagi w trakcie spacerów, warto zdecydować się na wózki podwójne. Oboje dzieci masz na oku w każdej chwili, co wpływa na bezpieczeństwo, a jeden wózek dużo łatwiej spakować do bagażnika, niż dwa oddzielne, nieważne jak bardzo byłyby kompaktowe.

Sprawdź nasz katalog wózków dla bliźniaków, w którym znajdziesz produkty starannie wyselekcjonowane z pomocą naszych ekspertów. Wózki podwójne głębokie, spacerowe, wielofunkcyjne i do biegania – wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje rodzinne spacery z dziećmi były bezpieczne, wygodne i przyjemne.