Wyświetlanie 1–30 z 197 wyników

99,00 
949,00 2 149,00 

Wózki Cybex

Pałąk do Cybex Coya

239,00 
3 999,00 4 199,00 
239,00 

Akcesoria do wózków

Babyzen Yoyo 2 Color Pack

280,00 370,00 

Akcesoria do wózków

Torba podróżna Venicci Vero

149,00 
239,00 
139,00 
189,00 
149,00 

Akcesoria do wózków

Parasol do wózków Anex

129,00 
Brak w magazynie

Akcesoria do wózków

Pałąk do Bugaboo Butterfly

149,00 
289,00 

Akcesoria do wózków

Uchwyt na kubek do wózków Joolz

119,00 
149,00 

Akcesoria do wózków dziecięcych

Akcesoria do wózków dziecięcych mają jedno zadanie – zwiększyć ich funkcjonalność. To niezwykłe ułatwienie dla rodziców, którzy, dzięki doborowi odpowiednich akcesoriów, mogą dopasować wózek do potrzeb zarówno swoich, jak i swojego maluszka. Szeroka gama dodatkowych elementów, takich jak uchwyty na kubek, adaptery do fotelika, folie przeciwdeszczowe i moskitiery nie tylko pozwalają użytkować wózek na nowe sposoby, ale też chronią dziecko przed opadami czy insektami. Przejrzyj naszą ofertę akcesoriów i dobierz takie, które uprzyjemnią rodzinne spacery wraz z posiadanym przez Ciebie modelem wózka.

Adaptery do fotelików samochodowych

Adaptery do fotelików samochodowych to jedne z najważniejszych akcesoriów do wózków dziecięcych. Umożliwiają wpięcie fotelika z kategorii 0-13 kg – zwanego także nosidełkiem bądź łupinką – na stelaż wózka. To tworzy zupełnie nową konfigurację, szczególnie dobrze współpracującą z fotelikami montowanymi na bazę Isofix. Wystarczy wypiąć nosidełko z bazy i zamontować je na ramę wózka, co przydaje się podczas rodzinnych podróży, oszczędzając Wasz czas. 

Komfort termiczny w wózkach dziecięcych

Śpiworki i rękawiczki do wózka chronią przed zimnem zarówno Ciebie jak i Twoją pociechę. Dopasowane kolorystycznie i wypełnione miękkimi i ciepłymi materiałami, gwarantują komfort termiczny podczas zimniejszych miesięcy. Podobnie działają osłonki na nóżki, też często dołączane do zestawów z wózkami dziecięcymi. Dzięki śpiworkom, spacer w gondoli i siedzisku spacerowym będzie komfortowym przeżyciem także zimą.

Akcesoria do wózka chroniące przed złą pogodą

Następnym istotnym elementem w kategorii akcesoriów do wózków dziecięcych są folie przeciwdeszczowe i moskitiery. Chronią one przed opadami oraz insektami. To umożliwia wygodne spacery także podczas jesiennej, niepewnej pogody oraz letnich wieczorów, gdy szczególnie dokuczają owady. 

Podnóżek i barierka

Niektóre z rozwiązań w naszym sklepie internetowym wymagają dokupienia podnóżka czy pałąka bezpieczeństwa. Takie akcesoria do wózków wpływają pozytywnie na komfort i bezpieczeństwo, gwarantując wygodne podparcie dla nóżek oraz chroniąc dziecko przed wypadnięciem z siedziska.

Torby i organizery

Użyteczne akcesoria do wózków dziecięcych to także np. torby, które ułatwią przenoszenie i transport wózka autem. Ponadto – kosze na zakupy w niektórych opcjach są także do dokupienia osobno. Gwarantują one dodatkową przestrzeń na niezbędne zabawki czy przybory do opieki nad dzieckiem. Potrzebne akcesoria do wózków dziecięcych to także wkładki do niektórych siedzisk oraz materacyki do gondoli wraz z pokrowcami, które zapewniają dziecku higieniczne warunki spaceru.

Organizery, uchwyty na kubek oraz smartfon to następna grupa akcesoriów do wózka, które ułatwiają codzienne spacery, pozwalając zabrać ze sobą nie tylko telefon i kubek z posiłkiem dla dziecka, ale także np. mokre chusteczki czy zabawki. 

Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów do wózków dziecięcych i wybierz takie, które uprzyjemnią Wam wspólne podróże każdego dnia!