Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Promocja!
349,00 378,00 
Promocja!
759,00 769,00 
Promocja!
819,00 1 085,00 
1 099,00 
Promocja!
Brak w magazynie
1 658,00 1 924,00 
1 188,00 1 306,00 
Brak w magazynie
829,00 849,00 
799,00 

Komody i przewijaki Stokke

Komoda Stokke Sleepi

2 998,00 
Brak w magazynie
929,00 
Brak w magazynie
4 199,00 
3 599,00 

Komody z przewijakiem – wielofunkcyjne i eleganckie meble

Komoda z przewijakiem to niezbędne wyposażenie każdego dziecięcego pokoiku. Obok łóżeczek i krzesełek do karmienia, komody doskonale wpisują się w wystrój tego pomieszczenia, będąc także niezwykle funkcjonalne i użyteczne. Dobrze wybrany mebel na początku dopasuje się do potrzeb rodziny z niemowlakiem, a następnie posłuży dziecku nawet do nastoletnich lat. Na co warto zwrócić uwagę wybierając komodę z przewijakiem, by zagwarantowała rodzinie i dziecku szereg ułatwień i pomogła w codziennej opiece nad maluchem?

Design, kolory i kształty

Często przy zakupie mebli kierujemy się ich designem. W przypadku komód z przewijakiem mamy do wyboru bardzo szeroki wachlarz opcji kolorystycznych. Od klasycznej bieli, przez grafit aż po naturalny kolor drewna, bez trudu dopasujesz je do wzornictwa panującego w danym wnętrzu. Ponadto, dostępne w naszym sklepie komody mają także różne wzory. Od niezwykle minimalistycznych, przywodzących na myśl skandynawską szkołę designu, po zabawne, dziecięce aplikacje w postaci ulubionych zwierzątek – komoda z przewijakiem może być odzwierciedleniem charakteru pomieszczenia i panującej w nim atmosfery. 

Solidne komody z przewijakiem

Wytrzymałość mebli to także istotny aspekt procesu zakupowego. Wszyscy pragniemy tego, by kupione przez nas przedmioty spełniały swoją rolę przez jak najdłuższy czas, co w dłuższej perspektywie gwarantuje oszczędność pieniędzy. Dlatego selekcjonowane przez nas w Vexpi komody do pokoju dziecięcego odznaczają się najwyższą jakością drewna użytego przy produkcji. To sprawia, że zachowają swoje właściwości przez lata i będą z dzieckiem przez cały okres jego dorastania. 

Liczne funkcje

Funkcjonalna komoda z przewijakiem przede wszystkim ma magazynować zabawki, ubranka i inne akcesoria, niezbędne podczas opieki nad maluszkiem. Dlatego warto zwrócić uwagę na liczbę szuflad oraz ich pojemność. Trzy szuflady to niezbędne minimum, by wygodnie zorganizować potrzebne przedmioty. Ponadto, warto zwrócić uwagę na wytrzymałość prowadnic oraz płynność zamykania. Komody, które oferujemy w katalogu to sprawdzone rozwiązania renomowanych firm, które gwarantują najwyższą jakość i spasowanie elementów. Zwróć uwagę na komodę z przewijakiem Klupś Oliver oraz Klupś Noah – łączące funkcjonalność z przyjaznym wzornictwem. 

Kwestie bezpieczeństwa

Komody z miejscem na przewijak nie powinny mieć żadnych wystających elementów, które mogłyby narazić dziecko na szwank. Dlatego meble z naszego katalogu wybieramy tak, by zapewnić maluszkom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ponadto, w wielu z proponowanych opcji dołączone do komody miejsce na przewijak można zdjąć, co sprawi, że taki mebel sprawdzi się także w pokoju starszego dziecka. Możesz go także postawić w salonie czy sypialni, by służył Wam przez długie lata. 

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Vexpi! Wybierz z nami komodę z przewijakiem, która spełni wszystkie Wasze wymagania.