Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Brak w magazynie
99,00 
269,00 
249,00 
Brak w magazynie
275,00 
60,00 
Promocja!

Akcesoria do fotelików

Wkładka letnia Cybex Solution

69,00 

Akcesoria do fotelików

Podnóżek do fotelika Okiday

379,00 
149,00 

Akcesoria do fotelików

Śpiworek do fotelika Maxi Cosi

279,00 

Akcesoria do fotelików

Cybex śpiworek zimowy Platinum Mini

809,00 

Akcesoria do fotelików

Cybex Snogga Mini 2

379,00 

Akcesoria do fotelików

Akcesoria do fotelików dziecięcych to szereg produktów, które ułatwiają korzystanie z bezpiecznych siedzisk dla Twojego maluszka. By podróż autem była dla dziecka przeżyciem komfortowym i bezpiecznym, producenci foteli samochodowych przygotowują liczne dodatki, takie jak uchwyty na kubek, pokrowce, maty, wkładki antypotowe, stoliki czy organizery. To sprawia, że każda trasa autem jest jeszcze bardziej wygodna i przyjemna dla najmniejszych pasażerów. 

Rozwiązanie problemów najmniejszych pasażerów

Akcesoria do fotelików mają na celu rozwiązanie niektórych problemów, trapiących dzieci w trakcie jazdy. Jeżeli siedzisko nie odprowadza odpowiednio ciepła, maluch może się pocić, szczególnie w okresie letnim. Dlatego przygotowano wkładki antypotowe, które zapewniają odpowiedni obieg powietrza i minimalizują ryzyko przegrzania. Uchwyty na kubek do niektórych modeli fotelików to zaś nieoceniona pomoc w przechowywaniu butelek z napojem bądź kubków z mlekiem, ułatwiająca picie starszakowi i karmienie mniejszych pasażerów. 

Akcesoria do fotelików uprzyjemnią jazdę

Akcesoria do fotelików samochodowych takie jak organizer z kolei ułatwią rodzicom sprawowanie kontroli nad zabawkami, napojami czy pożywieniem, które zabraliście w podróż. Organizery pozwolą wam bez trudu uporządkować akcesoria niezbędne w dłuższych trasach. Ponadto, zakup maty pod fotelik może być dobrym rozwiązaniem, jeżeli dbasz o stan tapicerki na tylnej kanapie auta. Warto wspomnieć także o lusterkach do fotelików umieszczonych tyłem do kierunku jazdy. Pozwalają one rodzicom utrzymać kontakt wzrokowy z dzieckiem podczas podróżowania autem, co umożliwia sprawowanie opieki w każdym momencie podróży. 

Sprawdź i przekonaj się o możliwościach akcesoriów do fotelików i uprzyjemnij swojemu dziecku każdą trasę autem.