Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

99,00 
Brak w magazynie
275,00 
60,00 
149,00 
249,00 
Brak w magazynie
199,00 

Akcesoria do fotelików

Akcesoria do fotelików dziecięcych to szereg produktów, które ułatwiają korzystanie z bezpiecznych siedzisk dla Twojego maluszka. By podróż autem była dla dziecka przeżyciem komfortowym i bezpiecznym, producenci foteli samochodowych przygotowują liczne dodatki, takie jak uchwyty na kubek, pokrowce, maty, wkładki antypotowe, stoliki czy organizery. To sprawia, że każda trasa autem jest jeszcze bardziej wygodna i przyjemna dla najmniejszych pasażerów. 

Rozwiązanie problemów najmniejszych pasażerów

Akcesoria do fotelików mają na celu rozwiązanie niektórych problemów, trapiących dzieci w trakcie jazdy. Jeżeli siedzisko nie odprowadza odpowiednio ciepła, maluch może się pocić, szczególnie w okresie letnim. Dlatego przygotowano wkładki antypotowe, które zapewniają odpowiedni obieg powietrza i minimalizują ryzyko przegrzania. Uchwyty na kubek do niektórych modeli fotelików to zaś nieoceniona pomoc w przechowywaniu butelek z napojem bądź kubków z mlekiem, ułatwiająca picie starszakowi i karmienie mniejszych pasażerów. 

Akcesoria do fotelików uprzyjemnią jazdę

Akcesoria do fotelików samochodowych takie jak organizer z kolei ułatwią rodzicom sprawowanie kontroli nad zabawkami, napojami czy pożywieniem, które zabraliście w podróż. Organizery pozwolą wam bez trudu uporządkować akcesoria niezbędne w dłuższych trasach. Ponadto, zakup maty pod fotelik może być dobrym rozwiązaniem, jeżeli dbasz o stan tapicerki na tylnej kanapie auta. Warto wspomnieć także o lusterkach do fotelików umieszczonych tyłem do kierunku jazdy. Pozwalają one rodzicom utrzymać kontakt wzrokowy z dzieckiem podczas podróżowania autem, co umożliwia sprawowanie opieki w każdym momencie podróży. 

Sprawdź i przekonaj się o możliwościach akcesoriów do fotelików i uprzyjemnij swojemu dziecku każdą trasę autem.