Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Promocja!
1 599,00 
Promocja!
5 001,00 6 001,00 
Promocja!
1 599,00 
Promocja!
7 686,00 10 186,00 
Promocja!
Promocja!
7 845,00 11 096,00 
9 845,00 13 096,00 
6 145,00 9 896,00 
10 146,00 10 897,00 
13 496,00 14 247,00 
5 986,00 8 986,00 
9 686,00 12 186,00 

Wózki dziecięce 3w1

Jako młody rodzic musisz zmierzyć się z licznymi dylematami zakupowymi. Mając na celu dobro i bezpieczeństwa swojego dziecka, pragniesz, by kupiona dla niego wyprawka spełniała jego potrzeby i jednocześnie pomagała Tobie w opiece nad pociechą. Wózki dziecięce 3w1 to rozwiązanie wielu kłopotów, z którymi borykają się świeżo upieczeni rodzice. Wózek głęboki, spacerówka i fotelik samochodowy to wszystkie niezbędne artykuły dziecięce – co, gdyby wybrać je w zestawie gwarantującym kompatybilność i niższą cenę?

Dzięki wózkom 3w1 podróż z dzieckiem to przyjemność


Wyobraź sobie rodzinny weekendowy wypad. Pogoda sprzyja, ciepłe promienie słońca oświetlają uśmiechniętą twarz Twojego maluszka. Wsiadacie w samochód, bardzo łatwo umieszczasz dziecko w wygodnym foteliku i jedziecie tam, gdzie można spokojnie spędzić czas na łonie natury. Gdy dojeżdżasz na miejsce, wyjmujesz z bagażnika lekki i kompaktowy stelaż, wypinasz fotelik wraz z dzieckiem i montujesz go na wytrzymałej ramie, tworząc tym samym mobilny wózek, który z łatwością poprowadzisz nawet nierówną leśną ścieżką.
Wszystko to jest Twoje za sprawą jednego zakupu wózka 3w1. Podejmujesz pojedynczą decyzję, która zapewnia Ci ułatwienia w opiece nad dzieckiem aż do trzeciego roku życia pociechy. Taki „pakiet na start” zawiera: wózek głęboki z gondolą dla noworodka, niezbędny przez pierwsze pół roku życia dziecka; siedzisko, które – gdy wepniesz je w stelaż – zmieni wózek na spacerowy, z którego dziecko będzie korzystać aż do 3. roku życia; fotelik, zapewniający konieczną ochronę podczas podróży samochodem, z opcją wpięcia w stelaż i stworzenia niezwykle mobilnej konstrukcji na krótkie spacery oraz adaptery umożliwiające łatwe zamontowanie fotelika na stelażu.


Wózki wielofunkcyjne 3w1 – w jaki sposób chronią dziecko?


Na początku życia Twojego dziecka Twoim głównym zadaniem jest zapewnienie mu bezpieczeństwa i należytej ochrony, przede wszystkim podczas przemieszczania się wraz z pociechą. Wózki dziecięce 3w1 gwarantują Ci spokój podczas podróży w każdych warunkach. Głęboka gondola to idealne rozwiązanie dla noworodków i niemowlaków, które po paru miesiącach przesiądą się do wygodnej spacerówki – nie musisz kupować już dwóch wózków dla swojego dziecka, co oznacza, że oszczędzasz pieniądze.
Foteliki dostępne w zestawach z wózkami 3w1 są sprzedawane także jako oddzielne produkty. Nie ma zatem wątpliwości, że spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, na którym producenci dziecięcych akcesoriów nigdy nie oszczędzają. Do wózków wielofunkcyjnych są dołączane foteliki o kategorii wagowej 0 lub 0+ czyli odpowiednie dla dzieci o wadze do 10 lub 13 kilogramów. Zamontujesz je tyłem do kierunku jazdy, zgodnie z zaleceniami ekspertów – umieszczone w ten sposób najlepiej chronią delikatne ciało Twojego dziecka.


Oszczędność i kompatybilność to największe zalety wózków wielofunkcyjnych


Wybierając zestaw „wózek 3w1” oszczędzasz przede wszystkim czas. Zakup pierwszego wózka dla Twojej pociechy to stresujące wyzwanie, a szukać odpowiedniego modelu można tygodniami, przebierając w oceanie różnorakich opcji. Wózek wielofunkcyjny rozwiązuje ten problem, gwarantując Ci kompatybilne ze sobą elementy, które posłużą Twojej rodzinie aż do trzeciego roku życia dziecka. Z naszą pomocą szybko znajdziesz pasujące do Twoich wymagań rozwiązanie, sprawdź nasz katalog wózków wielofunkcyjnych 3w1.
Zamiast trzech oddzielnych produktów zamawiasz tym samym cały zestaw, oszczędzając na kosztach wysyłki. Wózki dziecięce 3w1 to coraz bardziej popularne rozwiązanie i nie ma co się dziwić – niebywale ułatwiają przewożenie dziecka i uprzyjemniają spacery, zmniejszając liczbę rzeczy, o które musi martwić się rodzic. Zagwarantuj swojemu dziecku bezpieczeństwo i wygodę, a sobie spokój i oszczędności wybierając wózek wielofunkcyjny dla dziecka 3w1. Sprawdź także wózki 2w1 i wózki 4w1 – tam również znajdziesz starannie wyselekcjonowane propozycje, które zaspokoją wszystkie potrzeby młodej rodziny.