Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Promocja!
5 850,00 6 850,00 
8 885,00 11 385,00 
Promocja!
10 047,00 12 547,00 
Promocja!
11 044,00 14 295,00 
7 135,00 10 135,00 
7 344,00 11 095,00 
11 345,00 12 096,00 
14 695,00 15 446,00 

Wózki dziecięce 4w1 – wszystko w jednym

Bycie rodzicem to wyzwanie, które wymaga sprostania wielu obowiązkom jednocześnie. Twoje dziecko ma swoje własne, indywidualne potrzeby, a to Ty najlepiej wiesz, jak je zaspokoić. Zasługujesz na rozwiązania, które ułatwią Ci opiekę nad Twoją pociechą. Wózki dziecięce 4w1 pomogą Ci oszczędzić czas, pieniądze i zagwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa Twojego maluszka. Jakie elementy wchodzą w skład zestawu wózka 4w1 i czym kierować się przy zakupie wózków wielofunkcyjnych?

Wózek 4w1 – dlaczego to dobry wybór?


W skład zestawu 4w1 wchodzi stelaż do wózka wraz z gondolą, siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy oraz baza do fotelika samochodowego.
W jednej cenie kupujesz więc wszystko, co będzie potrzebne do transportu Twojego dziecka w pierwszych miesiącach życia, a niektóre elementy zestawu posłużą Ci aż do momentu, gdy maluch osiągnie cztery latka.
Stelaż wózka wielofunkcyjnego 4w1 z wpiętą gondolą, najlepiej służy noworodkom i niemowlakom. To właśnie siedzisko zapewnia Twojemu dziecku ciepło i chroni je przed warunkami atmosferycznymi, warto więc zwrócić szczególną uwagę na materiały, z których je wykonano, ponieważ w tej kwestii liczy się zarówno bezpieczeństwo, jak i wygoda Twojej pociechy. Gondolę wózka 4w1 umieścisz przodem do siebie tak, żeby podczas spaceru móc wygodnie obserwować swoje maleństwo. Wtedy każdy spacer pogłębia waszą rodzinną więź, a dziecko jedzie spokojne i uśmiechnięte.


Z gondoli w spacerówkę – uniwersalność wózków 4w1


Przewaga wózków dziecięcych 4w1 tkwi w ich uniwersalności. Gdy Twoje dziecko już wyrośnie z gondoli, wystarczy w parę chwil wymienić siedzisko na spacerowe, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, które inaczej byś poświęcił na zakup oddzielnej spacerówki. Stelaż, na którym umieścisz siedzisko, w każdym z proponowanych rozwiązań zapewnia wytrzymałość, a koła – odpowiednią amortyzację nawet w najtrudniejszym terenie.
Wózki dziecięce 4w1 gwarantują Twojemu dziecku wygodną podróż od momentu narodzenia aż do chwili, gdy będzie mogło już spacerować samodzielnie. Ale to nie wszystko! Do zestawu dołączamy kompatybilny fotelik samochodowy.


Fotelik z bazą – by podróż z dzieckiem była spokojna i bezpieczna


Do zestawu 4w1 zalicza się także fotelik samochodowy wraz z bazą. Te elementy uzupełniają akcesoria potrzebne do podróży z dzieckiem i sprawiają, że po pierwsze nie martwisz się już o żaden dodatkowy zakup, a po drugie – masz już gotowy, spójny zestaw podróżny. Baza wpięta w samochodzie i fotelik, który posłuży także za nosidełko, to wygodny sposób na przeniesienie dziecka z auta do domu. Po zaparkowaniu wszystko, co musisz zrobić, to wypiąć fotelik wraz z dzieckiem z bazy. Jeżeli jednak szykuje się dłuższy spacer – za pomocą adapterów (warto sprawdzić, czy są w zestawie), zamontujesz fotelik-nosidełko na rozkładanym stelażu od wózka i wygodnie poprowadzisz go na miejsce. Potem bez problemu wepniesz fotelik do bazy i ruszysz w podróż powrotną.
Co istotne – dołączona do wózka 4w1 baza do samochodu posłuży Ci przez długi czas, ponieważ pasuje do wielu rodzajów fotelików. Gdy Twój bobas wyrośnie z fotelika z grupy 0+, wystarczy zakupić siedzisko z kolejnej grupy wagowej, które łatwo wepniesz do auta za pomocą już posiadanej bazy, co zapewni dziecku ochronę i wygodę w czasie podróży.


Wózek 4w1 – dedykowany zabieganym rodzicom


Zakup wózka wielofunkcyjnego 4w1 rozwiązuje kilka zakupowych dylematów naraz. Otrzymujesz wózek głęboki, spacerowy, fotelik samochodowy i bazę do auta, to wszystko z kompatybilnym stelażem. To tak dobrany zestaw, by spełniać wszystkie potrzeby dziecka i rodzica w kwestii transportu i przewożenia. Gwarantuje spokojne i wygodne spacery oraz komfortową podróż autem, a wraz z upływem czasu – możliwość dostosowania do zwiększających się potrzeb dziecka.
Poznaj nasz katalog wózków 4w1 – wózków, które „rosną” wraz z Twoją pociechą i zapewnij dziecku wygodną podróż, a sobie spokój na lata za sprawą jednego zakupu.