Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Promocja!
259,00 279,00 
Promocja!
319,00 339,00 
319,00 
Promocja!
595,10 615,10 
Promocja!
308,00 328,00 
408,00 428,00 

Składane wanienki dla niemowlaka

Kąpiel to dla noworodka wielkie przeżycie, które wiąże się z nowymi doznaniami i emocjami. Maluszek podczas swoich pierwszych kontaktów z ciepłą wodą znajduje się w zaskakującym dla niego środowisku, co może powodować stres. Rolą rodzica jest takie przygotowanie kąpieli, by każda przebiegła w przyjemnej atmosferze. Kąpiel w odpowiednio dobranej wanience dla noworodka to nie tylko wygoda dla rodzica, ale przede wszystkim pewność, że maluszek będzie się dobrze bawił. Jaką więc wanienkę dla dziecka wybrać, by kąpiele nie były tylko codziennym obowiązkiem, ale także chwilami wspólnej, rodzinnej zabawy?

Wygoda i komfort

W Vexpi prezentujemy katalog wanienek składanych, ponieważ wierzymy, że nowoczesna rodzina ceni sobie mobilność i oszczędność przestrzeni. To rozwiązanie sprawia, że wanienkę możecie w prosty sposób przenieść i zabrać ze sobą np. w podróż, a złożona zajmie naprawdę mało przestrzeni w bagażniku. Dodatkowo, wanienki wykonano z dbałością o wygodę maluszka. Przyjazne dla dziecka wyprofilowanie oraz użycie wytrzymałych materiałów gwarantuje zadowolenie z użytkowania przez lata. Wanienki składane takich firm jak Stokke mają pełen pakiet akcesoriów.

Akcesoria do składanych wanienek dla niemowląt

By jeszcze bardziej ułatwić kąpiel i dopasować wanienkę do potrzeb maluchów w zestawach znajdziesz wanienki z potrzebnymi akcesoriami. Do wyboru są:

  • stojak pod wanienkę, który umożliwi wygodniejsze kąpiele w dużo wygodniejszej pozycji,
  • wkładka dla niemowlaka, dzięki której nawet najmniejszy brzdąc komfortowo ułoży się w jednej ze składanych wanienek norweskiej firmy.

Składane wanienki w zestawach gwarantują zatem większą łatwość kąpieli, upraszczając cały proces – wszystko dla waszej wygody!

Design i kolorystyka

Wanienki składane dostępne w katalogu naszego sklepu zachęcają także swoim wyglądem. Liczne opcje kolorystyczne oraz minimalistyczne wzornictwo sprawiają, że dopasują się one do wnętrza każdej łazienki. Reagujące na ciepło korki z kolei informują o temperaturze wody, zmieniając kolor wtedy, gdy jest ona odpowiednia dla ciała malucha. Ponadto, prostota i intuicyjność systemu składania zmniejsza jego awaryjność. Wanienkę szybko złożysz na płasko i umieścisz np. w szufladzie.

Zalety wanienek składanych to przede wszystkim oszczędność miejsca oraz zwiększenie możliwości. Teraz kąpiel dziecka nie stanowi problemu nawet w podróży! Sprawdź dostępne w naszym katalogu rozwiązania i wybierz to, które najbardziej wpasuje się w Wasze gusta.