Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

279,00 319,00 
319,00 359,00 
319,00 

Czas kąpieli

Kąpiel dziecka to podstawowy zabieg pielęgnacyjny i świetna okazja do nawiązywania rodzinnych więzi. Zadaniem każdego rodzica jest stworzenie maluszkowi odpowiednich warunków do kąpieli, która powinna kojarzyć mu się z czymś miłym i przyjemnym. W odpowiedzi na te potrzeby powstały produkty do kąpieli norweskiej marki Stokke.

Marka Stokke

Ponad osiem dekad doświadczenia, najwyższa jakość produktów i zamiłowanie do skandynawskiego wzornictwa to tylko kilka z cech, które wyróżniają firmę Stokke na rynku. Marka ta posiada w swojej ofercie liczne rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort rodziców podczas mycia dziecka i sprawiają, że ta często nielubiana przez maluchów czynność, staje się doskonałą okazją do świetnej zabawy i odpoczynku.

Wanienki

Wanienki Flexi Bath firmy Stokke występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie coś dla siebie i swojej pociechy. Posiadają one niezwykle przydatną funkcję składania, za sprawą której zaoszczędzisz w domu cenne miejsce i w wygodny sposób zabierzesz ze sobą wanienkę np. na rodzinny wyjazd. Do wyboru masz również dwa rozmiary – standardowy, który posłuży maluchowi od momentu narodzin do 4. roku życia  oraz idealną dla rodzeństwa i dzieci do lat 6. wersję Flexi Bath X-Large.

Akcesoria do kąpieli

W ofercie marki Stokke znajdziesz także innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu podczas kąpieli. Dzięki takim produktom jak np. stojak Flexi Bath, specjalna wkładka dla noworodków lub korek do wanienki Stokke Flexi Bath, wykąpiesz swoje dziecko wygodniej i szybciej – bez zbędnych komplikacji.