Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

258,00 
1 199,00 
349,00 549,00 
419,00 

Materace do łóżeczka dziecięcego

Materace do łóżeczka dziecięcego są nie mniej ważne niż sam mebel. Zapewniają odpowiednią miękkość, wentylację oraz gwarantują komfortowy sen maluchom, który pomaga w ich zrównoważonym rozwoju. Na przestrzeni lat technologie produkcji materacy ulegały znacznym zmianom, co pozytywnie wpłynęło na komfort małych śpiochów. Oferowane przez nas materace produkowane są zarówno z syntetycznych materiałów, jak i z naturalnych półproduktów. Pianka antybakteryjna, kokos, lateks – jaki materacyk 120×60 wybrać, by Wasz maluszek cieszył się zdrowym i niczym niezmąconym snem każdej nocy?

Wysokiej jakości materiały

Materace do łóżeczek dziecięcych powstają z szerokiej gamy materiałów. Syntetyczna pianka gwarantuje gęstość oraz sprężystość. Ważne jest także to, że po wgnieceniu wraca do swojego poprzedniego stanu. Zdaniem ekspertów, piankowe materacyki łagodzą bóle karku i pleców. Jeżeli mają właściwości antybakteryjne – pomagają także w utrzymaniu higieny w dziecięcym łóżeczku. 

Materace 120×60 z wkładką z włókna kokosowego z kolei zapewniają wyjątkową twardość, co sprawdza się do 12 miesiąca życia dziecka. Równomierne podparcie, stabilizacja oraz, co szczególnie ważne, odpowiednia wentylacja to szczególne zalety materacyków z dodatkiem kokosa. 

Materacyki z lateksem odznaczają się właściwościami antybakteryjnymi, przeciwgrzybiczymi oraz gwarantuje długoterminowy brak odkształceń. Lateksowa wkładka nie przepuszcza jednak powietrza, dlatego, korzystając z tego rodzaju rozwiązań, warto wybrać przewiewne pokrowce, które ograniczą potliwość dziecka. 

Dwustronne materace 120×60

Rozwiązania, które oferujemy w katalogu Vexpi, odznaczają się pewnym stopniem wielofunkcyjności – są dwustronne. Jedna strona służy zazwyczaj przez pierwszy roczek życia dziecka. Zapewnia większą twardość, co potrzebne niemowlakom. Następnie, gdy przekręcisz materacyk na drugą stronę, stanie się on dużo miększy – co ułatwi zasypianie i spokojny sen cięższym starszakom. 

Wzmocniona krawędź i wentylacja

W oferowanych przez nas rozwiązaniach krawędź materacyka jest wzmocniona, co szczególnie przydatne, gdy maluszek zaczyna już samodzielnie siadać i raczkować w łóżeczku. Ułatwi mu to utrzymanie pozycji i zapobiegnie nieprzyjemnym urazom. Często w materacach dziecięcych 120×60 znajdziecie systemy wentylacji w postaci mat 3D lub kanalików wyciętych wewnątrz wkładu. Dzięki takiemu rozwiązaniu w łóżeczku łatwiej utrzymać higienę a maluszek nie poci się tak w trakcie snu. Dodatkowo, pokrowce dołączane do zestawu można łatwo zdjąć i wyprać, więc mały śpioch zaśnie zawsze w komfortowych warunkach. 

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami, które zapewnią Twojemu dziecku spokojny sen. Maluszek, szczególnie na początku swojego życia, spędza większą część dnia w łóżeczku, dlatego warto zainwestować w jego zdrowie i komfort, by umożliwić mu zrównoważony rozwój.