Wyświetlanie 1–30 z 416 wyników

Promocja!
3 999,00 4 999,00 
99,00 
840,00 
1 240,00 
949,00 2 149,00 
Promocja!
5 722,65 6 722,65 

Cybex

Cybex Coya

2 399,00 4 299,00 
1 599,00 1 899,00 
899,00 
1 550,00 1 849,00 
Promocja!
1 899,00 
3 999,00 4 199,00 
1 899,00 2 999,00 

Wózki Cybex

Pałąk do Cybex Coya

239,00 
Promocja!
2 699,00 2 989,00 

Wózki dziecięce. Szukasz wózka? Dobrze trafiłeś!

Szukasz dla swojej pociechy bezpiecznego oraz wygodnego wózka? Pragniesz dokonać przemyślanego zakupu, by zapewnić dziecku komfort w pierwszych, najważniejszych chwilach życia, które tak bardzo wpływają na jego rozwój? Pomożemy Ci odpowiedzieć na nieuniknione pytania, kłębiące się w głowie każdego świeżo upieczonego rodzica! Zatem jakie wózki dziecięce wybrać i na co zwracać uwagę kupując?

Lekkie i bezpieczne wózki dla niemowląt


Przyjście dziecka na świat to czas radości i uśmiechu, ale też wyzwań i kompromisów. Życie rodziców dynamicznie się zmienia, ponieważ podporządkowują je dobru swojej pociechy. Nieodłącznym, niemal symbolicznym elementem szczęśliwego rodzicielstwa jest wózek dziecięcy. Pchany przez mamę czy tatę podczas niedzielnego spaceru, sunie spokojnie mimo nierównego bruku, a jego wygodnym wnętrzu spoczywa źródło szczęścia obojga spacerowiczów, zwrócone do nich uśmiechniętą twarzą – niemowlę. Dla tak małego dziecka najlepsze, bo zapewniające szczególną wygodę, bezpieczeństwo oraz kontakt wzrokowy z rodzicami, będą wózki wyposażone w gondolę.
Nowo narodzony maluch to istota niezwykle wrażliwa a zadaniem kochającego rodzica jest zapewnić jej bezpieczeństwo, szczególnie podczas wszelkich podróży. Konstrukcja gondoli służy przede wszystkim ochronie maleństwa przed wypadnięciem, wstrząsami czy warunkami atmosferycznymi – opadami, zimnem i nadmiernym nasłonecznieniem. Wasze dziecko śpi spokojnie, a Wy jesteście równie spokojni o jego dobro.


Wózki spacerowe na każdy teren


Wraz z rozwojem dziecka zmienia się także jego spojrzenie na świat. Dosłownie. Maleństwo wcześniej obserwowało rzeczywistość z perspektywy Twoich ramion, leżało w łóżeczku wpatrzone w zabawki wiszące nad jego głową, a podczas spacerów uśmiechało się do Ciebie z przytulnej gondoli. Urosło już jednak na tyle, że wrodzona ciekawość świata daje o sobie znać. To idealny moment na zakup wózka dziecięcego, który odpowie na nowe potrzeby malucha.
Dziecko siedzące w spacerówce ma zapewnioną wygodę i swobodę ruchów. W tego typu wózkach będzie podróżować, jeść, odpoczywać, a zwrócone w kierunku drogi – rozglądać się i poznawać otaczający je świat. Wózek spacerowy to najważniejszy środek transportu na tym etapie życia Twojego dziecka, zadbaj więc o to, by czuło się w nim tak komfortowo, jak na to zasługuje. By zobaczyć więcej, odwiedź nasz katalog wózków spacerowych.


Wózki wielofunkcyjne – co zawierają?


Zakup głębokiego wózka z gondolą a następnie, kilka miesięcy później, wygodnej spacerówki to już melodia przeszłości. Znajdujące się w naszej ofercie wózki wielofunkcyjne łączą w sobie cechy obu wspomnianych produktów, co przyczynia się oczywiście do oszczędności pieniędzy i czasu – chociażby spędzonego na poszukiwaniach tego idealnego wózka, który zaspokoi potrzeby przede wszystkim dziecka, będąc zarazem wygodnym dla rodzica.
Wózki 2w1 i 3w1 są innowacyjne, ponieważ w kilka krótkich chwil możesz całkowicie zmienić ich funkcję. Parę prostych ruchów i z wózka głębokiego przeistaczają się w wygodną spacerówkę, a w opcji 3w1 posłużą Ci także za stelaż na fotelik samochodowy. Zapewniają więc niezwykle praktyczną i komfortową oszczędność przestrzeni i wydatków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poznaj naszą ofertę wózków wielofunkcyjnych.


Wózki dziecięce – na co zwrócić uwagę?


Przede wszystkim – na dobro dziecka. Wózek dziecięcy trzeba dopasować do potrzeb malucha, do jego wieku, możliwości ruchowych, by zagwarantować mu wygodne spacery. Następnie – na jakość wózka, w tym jakość materiałów, z których go wykonano oraz rozwiązania, które zostały zastosowane przy produkcji. Czy zdecydujesz się na wózek spacerowy, czy wózek wielofunkcyjny – naszym celem jest zapewnienie Twojemu dziecku bezpieczeństwa i warunków do zrównoważonego rozwoju. Czynimy to poprzez staranną selekcję produktów, które zagwarantują wiele szczęśliwych, rodzinnych, wspólnych chwil Tobie i Twoim pociechom.