Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Promocja!
379,00 479,00 
1 049,00 
899,00 

Leżaczki dla niemowląt

Leżaczki dla niemowląt to doskonały pomysł na mebelek do dziecięcego pokoiku. Zapewniają komfortową chwilę relaksu maluchom już od pierwszych dni życia aż przez nawet 2 lata. Wyposażone w liczne funkcje uprzyjemniające maluszkowi odpoczynek, dają rodzicom chwilę wytchnienia w codziennych obowiązkach. Charakteryzują się także niską wagą i małą ilością potrzebnej przestrzeni, dzięki czemu z powodzeniem umieścicie je zarówno w ciasnej kawalerce, jak i dedykowanym dziecku oddzielnym pokoju. 

Wielofunkcyjność

Co więcej, leżaczki wielofunkcyjne nie tylko umożliwią dziecku wygodną drzemkę. Mogą także zastąpić swoją funkcjonalnością krzesełka do karmienia, służąc jako pomoc w porze posiłku. Dodatkowo, dzięki funkcji bujania, zaimplementowanej w proponowanych przez nas rozwiązaniach na różne sposoby, maluszek błyskawicznie uspokoi się i zaśnie. Niektóre opcje, takie jak BabyBjorn, wymagają do kołysania leżaczkiem udziału rodzica – przy użyciu jego ręki lub nogi. Inne, takie jak Kinderkraft Luli, zasilane są bateriami lub akumulatorem i odtwarzają nawet uspokajające melodyjki. 

Bezpieczeństwo dziecka w leżaczkach dla niemowląt

By maluszek podczas przebywania w leżaczku był bezpieczny, w leżaczkach znajdują się pasy bezpieczeństwa. Trzymają one dziecko w środku siedziska, uniemożliwiając wypadnięcie lub wyślizgnięcie się. Co więcej, mimo niskiej wagi i tego, że leżaczek delikatnie buja się pod wpływem ruchu niemowlaka, solidna podstawa każdego z rozwiązań chroni przed przewróceniem się całej konstrukcji. BabyBjorn zakłada możliwość regulacji oparcia, co pozytywnie wpływa na komfort odczuwany przez maluszka. Warto wspomnieć także o możliwości wypięcia tkanin pokrywających leżaczek i wyprania ich w pralce, dzięki czemu zachowanie mebla w higienicznym stanie jest niezwykle łatwym zadaniem. 

Odpoczynek i dobra zabawa

Oferowane przez Vexpi leżaczki mają także zestawy zabawek, które uaktywnią maluszka ruchowo, sprawiając, że poza odpoczynkiem, mebelek zapewni mu także dobrą zabawę. Wybrane przez nas produkty spełniają założenia atestu dopuszczającego je do sprzedaży. Dodatkowo, wykonano je ze sprzyjających dziecięcej ciekawości materiałów – są przyjemne w dotyku oraz pozbawione ostrych krawędzi, co czyni je bezpiecznymi. 

Leżaczki dla dziecka – komfort

Wyprofilowany kształt leżaczków dla dzieci daje komfortowe podparcie i poprawne z punktu widzenia anatomii ułożenie głowy i szyi. To szczególnie ważne podczas snu i w pierwszych tygodniach życia, kiedy główka i szyja dziecka są szczególnie delikatne. Dodatkowo, wiele z leżaczków umożliwia także regulację pasów bezpieczeństwa w taki sposób, by jak najlepiej dopasować je do unikalnych proporcji dziecka. Dalszą personalizację umożliwiają poduszki czy wkładki, które można wyjąć, by zapewnić maluchowi więcej miejsca. 

Przekonaj się o możliwościach leżaczków dla niemowląt, które umieściliśmy w naszej ofercie i wybierz taki, który zapewni Twojemu dziecku zdrowy i bezpieczny wypoczynek o każdej porze dnia!