Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Promocja!

Britax Romer

Britax Romer Swivel

1 519,00 1 899,00 
1 799,00 

Foteliki samochodowe

Joie i-Spin Multiway

1 599,00 

Foteliki samochodowe 0-25 kg – bezpieczna podróż samochodem w jednym foteliku przez 5 lat

Foteliki samochodowe z kategorii wagowej 0-25 kg rosną wraz z małym pasażerem. Na początku użytkowania, gdy ciało maluszka jest jeszcze niewielkie i delikatne, foteliki zapewniają dodatkową ochronę za pomocą wypłycających siedzisko wkładek redukcyjnych. Gdy dziecko dorasta – wyjmuje się dodatkowe zabezpieczenia, a zagłówek fotelika i wysokość pasów bezpieczeństwa dostosowuje się do rosnącego pasażera za pomocą intuicyjnej regulacji. Zakup fotelika 0-25 kg to inwestycja na przyszłość, która zapewnia ochronę na lata wspólnych, rodzinnych podróży samochodem.

Na co zwracać uwagę podczas dokonywania wyboru fotelika 0-25 kg?

Jako kochający rodzic pragniesz wybrać najlepszą opcję, która zatroszczy się o dobro Twojego dziecka. To sprawia, że trudno Ci znaleźć idealne rozwiązanie w gąszczu setek propozycji. Nasz katalog fotelików samochodowych 0-25 kg to wyselekcjonowany zbiór najbardziej bezpiecznych produktów, z którymi każda podróż jest dla malucha przyjemnością.

By wybrać dobrze należy przede wszystkim zwrócić uwagę na sposób montażu fotelika. Większość rozwiązań z przedziału 0-25 kg wyposażona jest w wbudowaną bazę ISOFIX, czasem z dodatkową nogą stabilizującą. Co więcej, instalacją może wymagać także zaczepu Top Tether (obowiązkowo w autach od 2013) lub pasa bezpieczeństwa auta. W katalogu znajdziesz także foteliki montowane jedynie na pas bezpieczeństwa, co sprawdzi się w starszych samochodach, w których próżno szukać złączy Isofix.

Przeważająca większość fotelików samochodowych 0-25 kg pozwala na montaż zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. To zapewnia najmniejszym pasażerom wysoki poziom ochrony wtedy, gdy ich ciało jest drobne i delikatne. Jednak gdy już podrosną, fotelik umożliwia montaż przodem do przedniej szyby, co daje dziecku możliwość obserwacji otoczenia i aktywnego uczestnictwa w podróży.

Systemy regulacji a foteliki samochodowe 0-25 kg – źródło komfortu i bezpieczeństwa

Jako że ta grupa fotelików chroni dziecko przez tak długi czas, musi dostosowywać się do rosnącego ciała młodego podróżnika. Producenci sprostali temu wyzwaniu na dwa sposoby. Wkładki redukcyjne dla niemowląt sprawiają, że wewnątrz fotelika jest mniej miejsca. Delikatne ciało malucha jest otulane przez miękki materiał, nie odczuwa więc wstrząsów wynikających z jazdy. Gdy dziecko osiągnie już większe rozmiary, wkładkę należy wyjąć. Wraz ze wzrostem Twojej pociechy, wyregulujesz zagłówek i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa tak, by gwarantowały jak największą ochronę i wygodę.

Foteliki samochodowe do 25 kg najlepszych producentów

Zapoznaj się z naszym katalogiem fotelików samochodowych z kategorii 0-25 kg i wybierz najlepszy, dopasowany do potrzeb Twoich i Twojego dziecka. To inwestycja w przyszłość, ponieważ fotelik posłuży Ci przez nawet 6 lat jazdy z małym pasażerem. Jeżeli Twój maluch wyrósł już z fotelików z grupy 0-13 kg, prezentowane powyżej foteliki to doskonałe zastępstwo, gwarantujące dużo dłuższy czas użytkowania.