Easywalker

Easywalker to holenderska marka produkująca wózki dziecięce. Istnieje na rynku od 1989 roku, więc od ponad trzech dekad zapewnia dzieciom spacery w luksusowych warunkach. Charakteryzuje się szczególnym przywiązaniem do minimalistycznego, prostego lecz zarazem eleganckiego stylu. Łączy ten rodzaj designu z zachwalaną przez liczne rodziny funkcjonalnością i łatwością obsługi. Dodatkowo, wózki Easywalker, dzięki swoim funkcjom, zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone. Zaletą rozwiązań holenderskiej marki jest połączenie wygody dziecka z komfortem rodzica, co stwarza warunki do idealnego spaceru.

Ułatwienie w codzienności

Easywalker szczególną wagę przywiązuje do pomocy rodzicom w sprostaniu codziennym wyzwaniom. Co ważne, wiele z wózków tej firmy to rozwiązania wielofunkcyjne. Dzięki takiej opcji, zakup jednego wózka gwarantuje nawet 4 lata wspólnych spacerów. Na początku, w formie wózka głębokiego, Easywalker troszczy się o dobro malucha już od pierwszych dni życia. Potem, gdy dziecko nauczy się już samodzielnie siadać, przesiądzie się do wpinanego na stelaż siedziska spacerowego. Takie rozwiązanie gwarantuje komfort i dopasowanie do potrzeb małego spacerowicza na cały okres stosowania produktów tego producenta. 

Easywalker ma odpowiedź na potrzeby nowoczesnej rodziny

Dodatkowo, Easywalker przygotował swoje produkty w taki sposób, by jak najbardziej odpowiadały na potrzeby nowoczesnych rodziców. Wózki łatwo złożysz, niektóre nawet przy pomocy jednej ręki i z wpiętym siedziskiem. Co więcej, wózki mają także bezobsługowe koła. To sprawia, że nie trzeba ich pompować, a zapewniają dobrą amortyzację, wytłumiając wstrząsy podczas jazdy po trudnym terenie. Ponadto, ułatwienia w postaci np. kosza na zakupy, pozwalają rodzicom połączyć codzienne spacery z wizytą w sklepie. 

Wygoda i bezpieczeństwo małego spacerowicza

Easywalker dba także o spacerowe doznania dzieci. Co znaczące, szczególną uwagę poświęca komfortowi, tworząc siedziska i gondole ze szczególnym pietyzmem. Do istotnych rozwiązań należą miękkie wypełnienia z przyjemnego w dotyku materiału oraz wygodne materacyki. Warto zwrócić uwagę także na regulowane podnóżki i oparcie, dzięki czemu maluszek może komfortowo odpoczywać.

Eksperci Easywalker zadbali także o bezpieczeństwo małego podróżnika. Barierka bezpieczeństwa oraz uprząż z miękkimi nakładkami to gwarancja, że nawet niezwykle aktywne dziecko nie wyślizgnie się z siedziska. Co więcej, producent gwarantuje w swoich rozwiązaniach także hamulec bezpieczeństwa aktywowany nogą. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że wózek nigdzie bez Ciebie nie pojedzie.

Wygoda spaceru z Easywalker

Przekonaj się o możliwościach holenderskiego producenta i zaufaj jego doświadczeniu. Easywalker gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo Twojemu dziecku, a Tobie komfort korzystania oraz łatwość obsługi w każdych warunkach. Sprawdź już teraz i wybierz jedno z rozwiązań, które zaspokoi potrzeby i spełni marzenia.