Elodie Details

Elodie Details to szwedzkie przedsiębiorstwo, które powstało w 2006 roku. Założycielką firmy jest Linda Sätterström, która, po urodzeniu swojej córeczki, Elodie, zapragnęła ułatwić sobie i innym rodzicom opiekę nad nowym członkiem rodziny. Pierwszym produktem firmy nazwanej od imienia dziecka – Elodie Details – była zawieszka do smoczka. Te proste jednak niezwykle estetyczne i przyciągające wzrok akcesoria błyskawicznie stały się hitem i zdobyły popularność w całym kraju ale i na świecie. Teraz szwedzka marka zatrudnia cały zespół ekspertów i wraz ze swoją założycielką, tworzy rozwiązania oparte na funkcjonalności oraz unikalnym designie

Szeroka oferta produktów dziecięcych

Od tego czasu Elodie Details znacząco poszerzyło katalog swoich produktów. Dbając o estetykę wykonania oraz wysoki stopień funkcjonalności, projektanci proponują rodzicom także wózki dziecięce, smoczki, kocyki, śliniaki, elementy ubioru, torby czy zestawy pościeli. Każdy z produktów wykonano z najwyższej jakości materiałów, zarówno przyjemnych, jak i bezpiecznych dla małego brzdąca. Rozwiązania od Elodie Details przede wszystkim zachwycają swoim designem. Charakterystyczny dla miejsca ich pochodzenia, minimalistyczny design nie tylko przyciąga wzrok sam w sobie, ale także ułatwia dopasowanie do mebli i ogólnego wystroju wnętrza. To sprawia, że dzięki produktom szwedzkiej firmy bez trudu stworzysz dziecięcy pokój marzeń.

Wózek dziecięcy autorstwa Elodie Details

Wózek dziecięcy produkowany przez skandynawską markę to bardzo dopracowane rozwiązanie. Elodie Details Mondo, bo to o tym modelu mowa, odznacza się, podobnie jak pozostałe produkty, szczególnym naciskiem położonym na estetyczny i wyważony design. Dlatego właśnie tak szybko zdobył sobie serca rodzin, którym zależy nie tylko na funkcjonalności, ale także na prezencji. Liczne opcje kolorystyczne, łączące ze sobą połyskliwe ramy, wzorzyste tkaniny oraz eleganckie zestawienia kolorów gwarantują, że spacerówka od Elodie Details trafi w każdy gust.

Funkcjonalność i wygoda

To nie oznacza jednak, że szwedzka firma nie zadbała także o funkcjonalność. Ich wózek odznacza się niezwykłą lekkością (6,7 kg) oraz szybkiemu systemowi składania. Intuicyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że wystarczy jedna ręka i niewiele siły, by szybko zmniejszyć go do rozmiarów małego pakunku. Dzięki temu dużo łatwiej go przechowywać i przenosić – zmieści się także w bagażniku. Co więcej, obrotowe koła oraz niski promień skrętu gwarantują tak potrzebną w środowisku miejskim zwrotność. Dodatkowo, amortyzacja oraz bezobsługowe kółka sprawią, że wózek od Elodie Details sprawdzi się także na nieco trudniejszym terenie. 

Zaufaj sprawdzonemu producentowi i zagwarantuj swojemu dziecku wygodę, bezpieczeństwo oraz wrażenia wizualne dzięki eleganckim produktom Elodie Details. Charakterystyczny, skandynawski minimalizm wraz z odrobiną twórczej kreatywności zapewnia niezwykle intrygujące i użyteczne rozwiązania na każdy dzień rodzinnych wyzwań.