Wyświetlanie jednego wyniku

60,00 

Safety 1st

Safety 1st to amerykańska marka akcesoriów dziecięcych, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo maluchów. Powstała w 1984 roku, gdy Michael Lerner wpadł na pomysł stworzenia znaku informującego o tym, że na pokładzie samochodu znajduje się dziecko. Jego celem było poinformowanie ratowników medycznych w razie wypadku, że w aucie jest dziecko, które nie opuści pojazdu o własnych siłach. 

Rozwój firmy

W późniejszych latach Lerner zauważył, że nie wszystkie zabawki oraz meble zostały przystosowane do potrzeb dziecka, szczególnie jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego właśnie rozpoczął produkcję innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań, których głównym celem była ochrona dziecka przed niebezpieczeństwami. Safety 1st to teraz członek koncernu Dorel Group, produkujący popularne w całej Europie rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa dziecka w domu i aucie. 

Produkty Safety 1st

Safety 1st tworzy także bezpieczne meble dziecięce jak Timba, krzesełko do karmienia, które zapewnia małemu łakomczuchowi komfortowe warunki spożywania posiłku oraz zabawy. Przekonaj się o możliwościach amerykańskiego producenta i stwórz w swoim domu bezpieczną przestrzeń wraz z jego produktami.