Swandoo

Swandoo to austriacka firma zajmująca się projektowaniem i produkcją fotelików samochodowych. Jej siedziba znajduje się w Wiedniu, a w skład zespołu wchodzą projektanci i inżynierowie, którzy naprawdę kochają swoją pracę. Charakteryzują się innowacyjnością i kreatywnością – a szczególną wagę przywiązują do jakości wykonania oraz bezpieczeństwa zapewnianego małym pasażerom. Pracownicy Swandoo korzystają ze swoich własnych produktów, co udowadnia, że wierzą w ich doskonałość. 

Produkty zrodzone z potrzeb

Potrzeba stworzenia nowej linii produktów wynikła z doświadczeń członków zespołu Swandoo – to także rodzice, którzy zawiedzeni poziomem designu istniejących już rozwiązań. Zdecydowali się wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć swoje własne foteliki samochodowe, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. W ten sposób powstały foteliki takie jak Albert, Marie, Curie oraz Charlie. Ich nazewnictwo łączy to, że zostało zaczerpnięte od imion nagrodzonych Noblem naukowców. Czy produkty Swandoo to rzeczywiście aż tak odkrywcze rozwiązania?

Swandoo – komfort i bezpieczeństwo

Swandoo w swoich fotelikach samochodowych szczególną uwagę poświęca wygodzie – zarówno dziecka, jak i opiekujących się nim rodziców. Dlatego miękkie wypełnienia i przyjemne w dotyku tkaniny daje się bez trudu zdjąć i wyprać, by opiekunowie nie mieli problemów z utrzymaniem fotelika w czystości. Systemy obrotowe to nie tylko gwarancja możliwości jazdy przodem i tyłem, ale także wygodniejsze zapinanie dziecka w foteliku. Łatwość regulacji zapewni maluszkowi wygodną jazdę a Wam spokój i pewność, że Wasze dziecko podróżuje w komforcie. Dodatkowo, liczne systemy bezpieczeństwa gwarantują zwiększoną ochronę w każdych warunkach. 

Przekonaj się o możliwościach austriackiego producenta Swandoo i zapewnij swojemu dziecku wygodne i bezpieczne podróże samochodem!