Euro Cart

Euro Cart to polski producent wózków dziecięcych, który rozpoczął swoją działalność w 2008 roku. Zespół pracowników z doświadczeniem sięgającym lat 90. rozpoczął swoje działania od zaprojektowania dwóch modeli wózków spacerowych z serii Lira. Do dziś można spotkać na ulicach polskich miast egzemplarze z rocznika 2008/2009, a producent chwali się, że nadal są one w zaskakująco dobrym stanie. To znamionuje wysoką staranność, z którą zostały wykonane, oraz odpowiedni wybór użytych do produkcji materiałów. Poza produkcją spacerówek, Euro Cart trudni się także projektowaniem wózków wielofunkcyjnych. Linia Passo, która funkcjonuje w katalogu polskiej firmy do dziś, cieszy się renomą wśród nie tylko polskich rodzin, ale też zdobyła serca rodziców w niemal całej Europie.

Ludzie z doświadczeniem

Euro Cart skupia wokół siebie zespół specjalistów, którzy nie tylko gwarantują odpowiednią wiedzę i umiejętności, ale także dodają do swojej pracy element pasji, kreatywności i innowacji. Są świadomi, że produkując wózki, mają istotny wpływ na rozwój maluchów – dzieci spędzają w nich dużą część swojego życia i w ten sposób poznają rzeczywistość. To właśnie z perspektywy siedziska spacerówki maluszek ma pierwszy kontakt z otoczeniem, dlatego marka dba, by było mu tam jak najbardziej wygodnie. 

Nagrody Euro Cart

Euro Cart szczyci się także zwycięstwami w licznych plebiscytach oraz zdobytymi nagrodami. Zarówno tymi przyznawanymi przez jury i ekspertów, jak i tymi, które przyznają użytkownicy – rodzice. IF Design Award to międzynarodowa nagroda przyznawana projektom lub projektantom za szczególne osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa. Firma za swój wózek wielofunkcyjny Campo z regulacją wysokości gondoli oraz siedziska spacerowego otrzymał ją w 2018 roku. Dodatkowo, polski producent został także nagrodzony przez Kids’ Time Star oraz Supermama Awards.

Bezpieczeństwo i certyfikaty

Polski producent wózków dziecięcych Euro Cart tworzy swoje produkty w zgodzie z normami bezpieczeństwa. EN 1888:2012 to norma, która dotyczy wózków dziecięcych – testuje ich stabilność, wytrzymałość oraz zwraca szczególną uwagę na ostre krawędzie i szczeliny, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Ponadto, tkaniny, których producent używa do produkcji swoich rozwiązań mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – test, który sprawdza ich bezpieczeństwo. Tapicerki wózków oraz fotelików używanych do zestawów 3w1 spełniają jego wymagania. 

Sprawdź Euro Cart

Poznaj ofertę marki i zaufaj sprawdzonemu gronu ekspertów, którzy dzięki swojej do produkcji wózków dziecięcych tworzą coraz to bardziej interesujące rozwiązania. Przekonaj się o wysokiej jakości materiałów, starannie zaprojektowanemu wzornictwu oraz szerokiej funkcjonalności. Wybierz zadowalającą Twój gust opcję kolorystyczną i zapewnij dziecku udane spacery w każdych warunkach pogodowych i terenowych. Sprawdź!