Wyświetlanie jednego wyniku

1 499,00 

EasyGo

EasyGo to polski producent wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i innych akcesoriów, który od lat odznacza się wysoką jakością swoich produktów. Wózki wielofunkcyjne oraz lekkie i zwrotne wózki spacerowe cieszą się niesłabnącą renomą pośród zadowolonych rodziców, a tysiące uśmiechniętych maluchów od lat bezpiecznie i komfortowo spaceruje w konstrukcjach sygnowanych logo tej marki. EasyGo ze szczególną uwagą podchodzą do jakości zastosowanych do produkcji materiałów, by ich rozwiązania przetrwały próbę czasu.

Nagradzany, polski producent

Innowacyjne podejście do potrzeb klientów sprawiło, że marka EasyGo otrzymała liczne nagrody. Warto wymienić m.in. Europejski Certyfikat Jakości Roku 2017 i SuperMama Awards 2016 oraz 2017. To pokazuje, że produkty EasyGo zostały docenione także przez ekspertów w branży. Polska marka pragnie zapewniać dzieciom bezpieczeństwo i komfort podczas spacerów, jazdy autem czy codziennego karmienia. Dlatego zarówno modele wózków spacerowych, wielofunkcyjnych jak i foteliki samochodowe EasyGo wspaniale dopasowują się do potrzeb maluchów.

Liczne rozwiązania w ofercie EasyGo

Wózki EasyGo to przede wszystkim propozycja dla rodzica świadomego i wymagającego. Na ofertę wózków dziecięcych marki EasyGo składają się takie modele wózków spacerowych jak Optimo i wiele więcej. Służą one do przewożenia dziecka i są to świetne wózki spacerowe. Waga siedziska jest niska, a możliwość przewożenia dziecka w wózku z regulacją wysokości pozwala na dopasowanie go do każdego rodzica. Pasy bezpieczeństwa są wytrzymałe i dziecko nie wyleci z siedziska spacerowego nawet podczas gwałtownego hamowania czy skrętu.

Wysoka jakość i dbałość o procesy produkcyjne

Marka EasyGo dba o wysoką jakość oferowanych produktów na kilka sposobów.

  • Firma ma świadomość, że najlepszym sposobem na zmotywowanie pracowników do ciężkiej pracy jest to, by byli oni dumni z tworzonych rozwiązań. Dodatkowo, EasyGo w swoich szeregach stosuje systemy motywacyjne oraz filozofię jakości LEAN, która polega na tym, że cała kadra pracownicza jest zaangażowana w wykrywanie potencjalnych błędów.
  • EasyGo szczególną rolę nadaje informacji zwrotnej od Klientów. Opinie oraz sugestie osób korzystających z produktów są najważniejsze w procesie oceny,
  • Procedury i dbałość o jakośćEasyGo stosuje rygorystyczne procedury zarówno w odniesieniu do dostawców, jak i wewnętrznych procesów produkcji.