Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Promocja!
Original price was: 549,00 zł.Current price is: 489,00 zł.
Promocja!
Original price was: 1 179,00 zł.Current price is: 949,00 zł.
Promocja!
Original price was: 1 349,00 zł.Current price is: 1 179,00 zł.
119,00 
239,00 
Promocja!
79,00 93,00 
129,00 
119,00 

Akcesoria do łóżeczek

Chicco Baby Hug – moskitiera

159,00 
289,00 
Brak w magazynie
159,00 

Chicco

Chicco to włoski producent artykułów dziecięcych, którego historia rozpoczęła się w 1958 roku. Wtedy to Pietro Catelli, zostawszy ojcem małego Enrico, postanowił pomóc innym rodzicom w opiece nad ich pociechami. Założył więc firmę, której celem jest specjalizacja w każdym aspekcie rodzicielstwa, zapewniając rodzinom tak niezbędne wsparcie. Firma w swoim założeniu ma zaspokajać wszystkie potrzeby maluszka – już od dnia narodzin aż do ukończenia przez niego 36 miesiąca życia. Popularność marki na całym świecie świadczy o sukcesie tej misji. Produkty Chicco znajdziesz w ponad 120 krajach. Marka funkcjonuje w branży od ponad 60 lat, wciąż z rosnącym zapałem i zaangażowaniem. 

Centrum Badawcze Chicco

Naukowe podejście do tematu rodzicielstwa firmy Chicco wyraża się w powstaniu ich własnego centrum badawczego. Chicco Research Centre mieści się we Włoszech, jednak współpracuje z międzynarodowymi ekspertami oraz rodzicami, by stworzyć jak najlepsze rozwiązania dla najmłodszych. Włoska marka artykułów dziecięcych szczyci się także poszanowaniem dla świata w kwestii ekologii, gdyż twierdzi, że to najwyższą formą zadbania o dzieci jest pozostawienie im planety w dobrym stanie. 

Działalność filantropijna

Chicco odznacza się dobrą proporcją jakości do ceny. Stosunkowo mały budżet umożliwia zakup rozwiązań wykonanych niezwykle starannie. Projektanci marki stawiają przed sobą ambitne cele jakościowe, które skrzętnie wypełniają, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo a rodzicom dać świadomość udanego zakupu. Chicco to członek United Nation Global Compact – korporacyjnej inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Dziesięć Zasad tego ugrupowania dotyczy praw człowieka, pracy czy dbania o środowisko. Dodatkowo, włoska firma prowadzi własne inicjatywy dotyczące polepszenia życia dzieci – Chicco di Felicità.

Szeroka gama produktów Chicco

Łóżeczka dziecięce Chicco, które znajdziecie w naszym katalogu odznaczają się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością na lata. Ponadto, liczne akcesoria oraz ułatwienia sprawią, że dużo łatwiej uśpisz maluszka. Co więcej, leżaczki Chicco gwarantują chwilę relaksu dla małego śpiocha, a foteliki samochodowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas rodzinnych podróży. Włoska marka odznacza się także szeroką gamą zabawek, smoczków, laktatorów i nawet wózków dziecięcych. Zaufanie właśnie temu producentowi to doskonały ruch, ponieważ od lat spełnia swoje własne wytyczne, zaspokajając potrzeby rodziców w 120 krajach.

Przekonaj się o możliwościach produktów z logiem Chicco i zagwarantuj swojemu maluszkowi najwyższą możliwą opiekę już od pierwszych dni życia. Wybierz spośród szerokiej oferty łóżeczek dostawnych i fotelików, zapewniających spokojny i bezpieczny sen oraz wyjątkowe podróże. Sprawdź już teraz i zdecyduj się na odpowiednie rozwiązanie dla Twojego maluszka!