Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Brak w magazynie

Foteliki Graco

Graco Eversure i-Size

389,00 

Foteliki Graco

Graco FlexiGrow R129

699,00 
Promocja!

Foteliki Graco

Graco Affix R129 i-Size

399,00 449,00 
199,00 
999,00 
899,00 

Graco

Graco to amerykański producent artykułów dziecięcych o globalnym zasięgu. Działa już ponad 60 lat i oferuje nowoczesnym rodzinom to, czego potrzebują. Ze szczególnym uwzględnieniem dobra dziecka, Graco projektuje szeroką gamę rozwiązań z różnych dziedzin – od wózków dziecięcych, przez mebelki i leżaczki aż po pokaźny katalog fotelików samochodowych. Domeną marki jest kreowanie innowacyjnych i ergonomicznych akcesoriów, które przede wszystkim mają ułatwić rodzicom opiekę nad maluszkiem. Dlatego w swoich propozycjach Graco zwraca szczególną uwagę na detale, ponieważ dzięki swojemu doświadczeniu wie, że nawet z pozoru małe zmiany mogą mieć ogromny wpływ. 

Stylowe i nowoczesne

Graco dba o design swoich produktów, nadając im unikalny styl. Wszystkie rozwiązania tej marki zaprojektowano z dbałością o zgodę z najnowszymi trendami, modą i adekwatną kolorystyką. Co więcej, półprodukty użyte przy tworzeniu akcesoriów dziecięcych sygnowanych logo producenta są nie tylko eleganckie, ale także łatwe w utrzymaniu i wytrzymałe. Ponadto, łóżeczka, wózki i foteliki odznaczają się nieszablonowym wzornictwem – intrygującym i przyciągającym wzrok. Dzięki licznym opcjom kolorystycznym bez trudu dopasujesz produkty do swojego gustu, wystroju wnętrza czy tapicerki samochodu.

Bezpiecznie z Graco

Bezpieczeństwo maluszków to bardzo istotny czynnik przy projektowaniu mebli, fotelików samochodowych i wózków dziecięcych. Niezależnie czy w domu, czy w podróży, musisz mieć pewność, że Twoja pociecha jest nieustannie bezpieczna i chroniona. Dlatego Graco skupia się na zapewnieniu dzieciom wysokiego poziomu ochrony, a rodzicom błogiego spokoju. Z produktami tej marki możesz mieć pewność, że nic nie zmąci wspólnych, przyjemnych, rodzinnych chwil.

Innowacje

Graco to także niezwykle innowacyjny producent. Odznacza się implementowaniem w swoich produktach zaskakujących, nowych rozwiązań. Potrzeby nowoczesnej rodziny dynamicznie się zmieniają, więc rolą Graco jest dopasowanie się do tych zmian. Firma podąża więc za trendami na rynku, często także je wyprzedzając i kreując. Dzięki latom doświadczenia producent gwarantuje sprawdzone rozwiązania z nieoczywistymi detalami, które ułatwiają użytkowanie i zwiększają płynącą z tego przyjemność. 

Przekonaj się o możliwościach marki Graco i zapewnij swojemu dziecku opiekę doświadczonego zespołu projektantów, którego celem jest ułatwianie codziennych rodzicielskich obowiązków. Producent dba także o komfort dziecka oraz jego bezpieczeństwo, gwarantując mu ochronę zarówno w domu, jak i w podróży. Sprawdź katalog produktów i wybierz coś, co uprzyjemni Wam wspólną, rodzinną codzienność!