X-Lander

X-Lander to polska marka wózków dziecięcych, która łączy polską tradycję z designem kraju tulipanów. Holenderskie wzornictwo charakteryzuje się szczególną funkcjonalnością – gwarantując rodzicom wygodę podczas opieki nad dzieckiem. Szczególne przywiązanie do wysokiej jakości i niepowtarzalnego designu sprawia, że wózki polskiej firmy X-Lander błyskawicznie zdobyły popularność nie tylko w naszym kraju, ale także w krajach Europy. Oferując rodzinom rozwiązania wielofunkcyjne oraz spacerowe, bliźniacze czy do biegania, by dopasować się do gustu każdego rodzica oraz ich dzieci.

Wysoka jakość

X-Lander gwarantuje wysoką jakość wykonania. Dzięki korzystaniu z wyjątkowo wytrzymałych materiałów, wózki tego producenta służą rodzinom przez lata. Co więcej, przemyślane rozwiązania projektowe, takie jak intuicyjne systemy składania czy wpinania siedziska w stelaż, gwarantują dużo dłuższy okres użytkowania. Ponadto, koła stosowane w wózkach X-Lander to opcje bezdętkowe i bezobsługowe. To zapewnia nie tylko mniej zmartwień, gdyż taka opona nie pęknie ani nie straci ciśnienia, ale także odpowiednią amortyzację, niezbędną do podróży po trudniejszym terenie. 

Siedziska od X-Lander

X-Lander w swoich rozwiązaniach premiuje przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo dziecka. Dlatego zarówno w gondoli, jak i siedziskach spacerowych, maluszek ma zapewniony komfort termiczny i ochronę od słońca w postaci otworów wentylacyjnych oraz budki przeciwsłonecznej. Co więcej, polska firma przygotowała także miękkie wypełnienia siedzisk, które umożliwiają wygodne drzemki w każdym momencie spaceru. Regulacje oparcia i podnóżka nawet do wygodnej pozycji leżącej, to dodatkowy komfort dla małych spacerowiczów.

Przekonaj się o możliwościach polskiego producenta i zapewnij swojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo wraz z X-Lander!