Wyświetlanie jednego wyniku

269,00 

Kiddy

Kiddy to niemiecka marka wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, która rozpoczęła swoje działania w 1966 roku. Od tego czasu wpływa na standardy transportu dziecka, produkując docenione w niezależnych testach foteliki samochodowe, które przede wszystkim mają zapewnić należytą ochronę, ale także pozytywnie wpływać na dziecięce doznania z rodzinnych wyjazdów. By ułatwić rodzicom opiekę nad pociechą, niemiecki producent zdecydował się także wypuścić swoją linię wózków dziecięcych. Charakteryzują się one dużą funkcjonalnością w atrakcyjnej cenie oraz wytrzymałością dzięki przemyślanej konstrukcji. Linie modeli Evocity oraz Evostar to niezwykle popularne rozwiązania, gwarantujące wygodę spaceru. 

Foteliki samochodowe dla każdego

Kiddy tworzy foteliki dla maluchów z każdej kategorii wagowej i wzrostowej. Evoluna i-Size 2 albo Evolution 2 Pro to doskonałe wybory na pierwszy fotelik, który ma zapewnić dziecku wysoki poziom ochrony w najbardziej newralgicznym momencie jego życia. Ciało maluszka jest niezwykle delikatne i wymaga szczególnych zabezpieczeń przy transporcie samochodem. Dlatego niemiecki producent zdecydował się przygotować wyjątkowe foteliki 0+, które nie tylko chronią przed konsekwencjami zderzenia, ale także umożliwiają dziecku przyjęcie bezpiecznej anatomicznie pozycji. Kiddy stworzył także rozwiązania dla starszaków, które odznaczają się futurystycznym designem. Patenty bezpieczeństwa takie jak Kiddy Shock Absorber czy Honey Comb 2 pozytywnie wpływają na spokojną jazdę aż do 12 roku życia. 

Kiddy – wózki dziecięce

Wózki dziecięce Kiddy to zarówno spacerówki jak i opcje wielofunkcyjne. Wpisują się one zatem w potrzeby rodziny, dopasowując oferowaną funkcjonalność do wymagań każdej z nich. Dlatego warto zdecydować się na wózki od Kiddy, gdyż z racji na wieloletnie doświadczenie producent doskonale wie, jak ułatwiać życie rodzicom. Wygodne systemy składania, gondola i siedzisko spacerowe w zestawie oraz amortyzacja wraz z bezobsługowymi kołami – to wszystko daje pewność, że wśród opcji niemieckiej marki znajdziesz coś pasującego do Twojego gustu. Nie można zapominać także o walorach estetycznych – pstrokatych lub zrównoważonych kolorach, dzięki czemu Twój egzemplarz wózka będzie wyrazem Twojego charakteru.

Przekonaj się o możliwościach marki Kiddy i zapewnij swojemu dziecku komfortowe przeżycie zarówno podczas jazdy samochodem, jak i w trakcie każdego z setek wspólnych spacerów. Opcje wielofunkcyjne, które będą z Wami nawet przez 4 lata, pomogą Ci w opiece nad dzieckiem, a foteliki samochodowe to spokojna jazda autem w każdych warunkach. Warto zwrócić uwagę na kolorystykę produktów i ich nieoczywisty design, który Tylko przydaje im wartości w oczach osób ze szczególnie wykształconym zmysłem estetycznym. Sprawdź już teraz!