Mast Swiss Design

Marka Mast Swiss Design to część szwajcarskiego koncernu Haltho AG. Zespół projektantów skupia się przede wszystkim na zaspokajaniu rosnących potrzeb nowoczesnej rodziny. Dlatego właśnie zaproponował rodzicom serię wózków M. Już od pierwszego modelu, oznaczonego symbolem M1, wózki szwajcarskiej firmy stanowiły rozwiązania dopasowane do wymagań opiekunów dzieci. Wysoka funkcjonalność w połączeniu z dbałością o intuicyjność obsługi oraz przyciągający oko design sprawia, że Mast stał się uznaną marką także w Polsce.

Mast M4 – wózek spacerowy

Mast M4, sztandarowy wózek producenta, odznacza się przede wszystkim wygodą zapewnianą zarówno dziecku, jak i rodzicom. Odpowiedni dla dzieci już od pół roku życia wózek łatwo złożysz i rozłożysz. Dodatkowo, po złożeniu samodzielnie stoi. Takie rozwiązania to charakterystyczna cecha produktów tej marki. Ułatwienia i płynące z nich korzyści dla rodziców sprawiają, że warto zainteresować się opcjami od szwajcarskiej firmy. 

Co więcej, regulacje w wózku spacerowym pomagają dopasować go do proporcji dziecka. Jednak nie zapomniano o rodzicach, gdyż rączka wózka ma kilka poziomów wysokości, dzięki czemu nawet opiekunowie z dużą różnicą wzrostu będą w stanie komfortowo spacerować z dzieckiem.

Wytrzymałość na lata

Mast szczególną wagę przywiązuje do trwałości swoich produktów. Dlatego, produkując wózki, sięgają po lekkie i wytrzymałe półprodukty. Aluminium zastosowany w stelażu, nieprzebijalne, gumowe opony oraz trwałe tekstylia sprawiają, że każde z rozwiązań szwajcarskiej firmy posłuży rodzinom przez długie lata. Dodatkowo, proste i minimalistyczne systemy składania czy poszerzania budki gwarantują podobnie długą bezawaryjną pracę. 

Przekonaj się o możliwościach szwajcarskiego producenta i sprawdź katalog marki Mast