Wyświetlanie jednego wyniku

KneeGuardKids

KneeGuardKids to marka oferująca rodzicom podnóżki do dziecięcych fotelików. Twórcy tego produktu są świadomi tego, że foteliki samochodowe, mimo że dbają o bezpieczeństwo maluszków, nie zawsze są w stanie zapewnić im należytej wygody. Główny problem, który dostrzegają twórcy podnóżków do samochodu, to brak oparcia dla nóg dziecka, co szczególnie ważne podczas długich tras. Dzieci jadące w fotelikach nie mają wystarczająco dużo wzrostu, by dosięgnąć nogami do podłogi pojazdu. Dlatego właśnie kopią w przedni fotel, ściągają obuwie czy krzyżują nogi. KneeGuardKids znalazło rozwiązanie dla tych problemów. 

Wygodna jazda

Podnóżek KneeGuardKids redukuje napięcie nóg oraz odciąża stawy dziecka. Ponadto zapewnia poprawną pozycję jazdy, która pozwala fotelikom chronić maluchy jeszcze wydajniej. Dzięki podparciu nóg, krążenie krwi i limfy w kończynach nie będzie zaburzone, co wyeliminuje ich drętwienie oraz ból. Co więcej, jeżeli decydujesz się na transport dziecka w przedziale 9-18 kg przodem do kierunku jazdy, umieszczenie podnóżka poprawi jego komfort jazdy, jeżeli fotelik nie ma nogi podpierającej. 

Bezpieczny montaż i testy KneeGuardKids

KneeGuardKids montuje się między fotelikiem a siedzeniem pojazdu, co gwarantuje niezbędną stabilność. Dodatkowo, posiada certyfikat TÜV oraz przeszedł testy zderzeniowe NHTSA – w teście pozostał na miejscu w trakcie trwania symulacji, co jest dobrą wiadomością, sygnalizującą bezpieczny sposób przymocowania. Podnożka KneeGuardKids można używać już od 2 roku życia dziecka aż do około 9-10 lat. 

 

Zapewnij swojemu dziecku wygodną podróż z KneeGuardKids i przekonaj się o jego zaletach!