Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

1 299,00 1 449,00 
2 099,00 2 399,00 
2 249,00 2 349,00 
2 399,00 
2 249,00 2 349,00 
2 899,00 
2 399,00 2 499,00 
1 799,00 

Bebetto

Bebetto Yoddi

2 349,00 2 399,00 
1 799,00 

Bebetto

Bebetto to polski producent wózków dziecięcych, którego ponad 20-letnie doświadczenie w branży gwarantuje zestaw innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że każdy z produktów sygnowany logo polskiej marki zapewnia rodzinom to, czego właśnie potrzebują. Ułatwienia dla rodziców i komfort dla dzieci – to najistotniejsze cele przyświecające popularnej w naszym kraju firmie. Charakterystyczna dla polskich wózków mnogość opcji kolorystycznych oraz wydajna amortyzacja gwarantuje wysoką mobilność także podczas jazdy na trudnym terenie. Bebetto oferuje także ulepszone wersje swoich modeli, oznaczone dopiskiem Pro oraz Estilo. Odznaczają się one błyszczącymi stelażami, które jeszcze bardziej przyciągają wzrok. 

Uznany producent

Bebetto swoją siedzibę ma w Częstochowie – tam, gdzie inni najpopularniejsi polscy producenci z branży dziecięcej. Jej produkty zostały odznaczone Laurem Klienta z roku 2021 oraz Złotym Brzuszkiem, co daje obraz popularności firmy wśród polskich rodziców. Co więcej, Bebetto zdobyło uznanie także za granicą – Grand Prix targów For Kids dla wózka Tito to szczególne wyróżnienie, które przydaje prestiżu marce. To gwarantuje, że warto zapoznać się z ofertą Bebetto by wybrać coś dla siebie.

Bebetto dopasowuje się do potrzeb nowoczesnej rodziny

Bebetto dostosowuje swój katalog do potrzeb odbiorców. Wózki tego producenta są wielofunkcyjne, to oznacza, że gwarantują dziecku wygodny spacer już od pierwszych dni życia aż do momentu, gdy wózek nie będzie już niezbędny. Warto zwrócić uwagę na fakt, że produkty od Bebetto odznaczają się miękkim zawieszeniem i regulowaną amortyzacją. To sprawia, że sprawdzą się także na trudniejszym terenie. Ponadto, pompowane bądź bezobsługowe skrętne koła i niska waga to pewność, że opcje od Bebetto są na tyle zwrotne, że doskonale poradzą sobie w miejskim środowisku. 

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjność przejawia się w zapewnieniu komfortu zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Wentylacja, wygodne siedziska i obszerne gondole z filtrem UV przede wszystkim służą małym spacerowiczom. Bebetto nie zapomina jednak o ich opiekunach, umieszczając w swoich wózkach warte uwagi rozwiązania. Przede wszystkim, wygodny system składania Easy to fold ułatwia proces zmniejszenia rozmiarów wózka. Co więcej, wiele z modeli składa się wraz z siedziskiem spacerowym wpiętym zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Ponadto, Bebetto ma wbudowane systemy absorpcji wstrząsów, które pozytywnie wpływają na wrażenia płynące z jazdy wózkiem. 

Gwarancja Bebetto

Bebetto zapewnia gwarancję producencką, a serwis działa w systemie Door2Door, dzięki czemu w razie ewentualnych uszkodzeń czy awarii bez trudu wymienisz wózek, minimalizując wszelkie formalności. Polski producent doskonale dba o satysfakcję klientów, dzięki czemu już od ponad 20 lat ma swoje miejsce w ich sercach. Przekonaj się o jego możliwościach i zapewnij swojemu dziecku wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa a sobie spokojne i szczęśliwe spacery każdego dnia. Wybierz spośród licznych opcji kolorystycznych i designerskich, by dopasować wózek do swojego gustu i preferencji maluszka.