Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Brak w magazynie
399,00 
Promocja!
Brak w magazynie
2 999,00 3 800,00 
Promocja!
Original price was: 3 447,00 zł.Current price is: 3 182,80 zł.
Promocja!
Original price was: 3 048,00 zł.Current price is: 2 914,49 zł.

Junama

Junama to polska, rodzinna firma produkująca wózki dziecięce popularne w całej Europie. Jej historia rozpoczęła się w latach 90., gdy Stanisław Trylski stworzył pierwsze modele spacerowe składane w parasolkę w częstochowskim zakładzie. Od tego czasu przedsiębiorstwo zdobyło znaczną renomę w branży dziecięcej – a wózki sygnowane logiem Junama stały się popularne także poza granicami naszego kraju. Tworzone z pochodzących z Polski materiałów, produkty Junamy gwarantują wysoką wytrzymałość, co sprawia, że posłużą Wasze rodzinie przez lata. Dodatkowo, liczne innowacje wprowadzane przez polską firmę do projektów kolejnych generacji swoich wózków mają jeden cel – ułatwić rodzicom opiekę nad dzieckiem

Design to specjalność projektantów Junama

Junama duży akcent stawia na design swoich produktów. Szeroki wachlarz opcji kolorystycznych, różnice w zastosowanych materiałach oraz kolory stelaży do wyboru sprawiają, że dopasujesz wózek do własnych potrzeb oraz gustu. Co więcej, nowa kolekcja Junama ma także dodatkowe zdobienia w gondoli, co jeszcze bardziej upiększa rozwiązania polskiej firmy i nadaje im estetycznego, eleganckiego sznytu. Warto prześledzić katalog rozwiązań od polskiego producenta, gdyż proponuje on nieoczywiste rozwiązania designerskie, co sprawia, że trafi w najróżniejsze gusta. 

Techniczne innowacje w branży

Jeśli zaś chodzi o techniczną innowacyjność Junamy, pochodzące z Częstochowy przedsiębiorstwo tworzy rozwiązania przystosowane do każdych warunków. Duże, pojemne gondole gwarantują wystarczającą ilość przestrzeni nawet dla sporych bobasów, a wygodne siedziska spacerowe pozostaną z dzieckiem aż do momentu, gdy przekroczy ono 22 kg wagi. Dodatkowo, w rozwiązaniach firmy Junama dużą rolę gra amortyzacja na wszystkie koła. Wózki doskonale sprawdzają się na nierównym, trudnym podłożu. Mają także system składania, co pozytywnie wpływa na ich mobilność i ułatwia transport oraz przechowywanie.

Junama – na każdy teren

Junama produkuje wózki odpowiednie do miast, na tereny podmiejskie oraz dla mieszkańców wsi – rozwiązania tego producenta dopasują się do Twojego środowiska. Na przykład zwrotność bezobsługowych, odpornych na przebicia kół zapewnia odpowiedni promień skrętu w ciasnych alejkach i wąskich chodnikach, a możliwość ich zablokowania do jazdy na wprost to dodatkowa stabilizacja – tak potrzebna na trudniejszej nawierzchni. Polski producent wózków stara się trafić więc ze swoimi produktami do jak najszerszego grona rodzin. 

Popularny nie tylko w Polsce

Junama prowadzi sprzedaż eksportową do licznych krajów Europy, a zadowoleni zagraniczni klienci pomagają polskiej marce budować renomę producenta wytrzymałych, wygodnych i bezpiecznych wózków. Jeśli cenisz sobie nie tylko funkcjonalność, ale także walory estetyczne, produkty Junamy wpiszą się w Twój gust, przyciągając wzrok przechodniów. Na koniec ciekawostka: nazwa JUNAMA pochodzi od pierwszych liter imion dzieci założyciela firmy – Julii, Natalii i Mateusza.