Valco Baby

Valco Baby to australijska firma produkująca wózki dziecięce i artykuły dla dzieci już od 1965 roku. Tak długa obecność w branży dziecięcej to gwarancja nie tylko wysokiej jakości wykonania, ale także wielu innowacyjnych rozwiązań, tworzonych przez kreatywnych projektantów i inżynierów. Ta marka to zespół designerów, którzy za wszelką cenę pragną dostarczyć rodzicom wygodne i bezpieczne wózki dziecięce, uświetniające codzienny obowiązek rodzinnego spaceru. Co wyróżnia tę markę spośród konkurencji? 

Wytrzymałość i innowacyjność

Valco Baby dba o jakość swoich produktów, dbając o to, by spełniały one najwyższe standardy. To wiąże się z zastosowaniem wytrzymałych materiałów, dzięki którym rozwiązania australijskiej marki posłużą przez długi czas. Co więcej, producent dokładnie kontroluje nie tylko tworzywa i metale wykorzystywane przy produkcji wózków, ale także zwraca uwagę na tekstylia używane przy obszyciach siedzisk i budek przeciwsłonecznych. Warto wspomnieć także o staranności projektantów, którzy doskonale zdają sobie sprawę, że, by dostosować wózek dziecięcy do potrzeb nowoczesnej rodziny, potrzebuje nie tylko wytrzymałości, ale także intuicyjnych rozwiązań i funkcjonalności

Pomoc rodzicom w opiece nad dzieckiem

Dlatego właśnie Valco Baby dąży do rozwoju wszystkich aspektów w oferowanych rodzicom produktach. Opcje składania wózków, coraz to bardziej intuicyjne, szybsze i łatwiejsze w obsłudze, pomagają rodzicom w ich transporcie i przechowywaniu. Wysoki poziom bezpieczeństwa to równie istotna kwestia przy tworzeniu nowych rozwiązań. Australijska firma dokłada szczególnych starań, by konstrukcja wózków gwarantowała bezpieczeństwo rodziców i dzieci, co potwierdzają liczne testy. 

Valco Baby to zatem niezwykle innowacyjny i kreatywny producent. Zapoznaj się z katalogiem jego produktów i zagwarantuj swojemu dziecku wygodne i bezpieczne spacery przy użyciu akcesoriów firmy z Australii.