Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

2 999,00 
2 699,00 

Roan

Roan to polska firma, która już od ponad 50 lat produkuje wózki dziecięce. Szeroki asortyment w katalogu producenta to wynik wieloletniego doświadczenia – i wynikającej z niego innowacyjności oraz zrozumienia potrzeb rodziców. Roan koncentruje się przede wszystkim na projektowaniu i tworzeniu rozwiązań, które dopasują się zarówno do wymagań dziecka, jak i zmieniających się nawyków nowoczesnej rodziny. Co więcej, polski producent wyraźnie inspiruje się naturą – jej kolorystyką i odcieniami, a wykorzystanie w produkcji tworzyw pochodzących z recyklingu bądź organicznych materiałów, to kolejny ukłon w stronę Matki Ziemi. Roan nie ustaje w staraniach, by zapewnić dzieciom bezpieczne warunki każdego spaceru.

Tradycja od 1970 roku

Roan powstał w 1970 roku. Tak długa historia sprawia, że przedsiębiorstwo tworzy już trzecie pokolenie ludzi, których celem jest dobro najmniejszych spacerowiczów. Ponadto, polska marka pozostaje wierna swojej tradycji, uświetniając swoje rozwiązania w nowatorski sposób – wszystko by sprostać zmieniającemu się dynamicznie światu.

Roan w zgodzie ze środowiskiem

Polska marka wózków dziecięcych Roan dba o swój ślad węglowy. Elementy, z których korzysta przy produkcji swoich rozwiązań, pochodzą z lokalnych przedsiębiorstw. To minimalizuje środowiskowe koszty transportu, gdyż łańcuch dostaw jest znacząco skrócony i ograniczony do terenu naszego kraju. Ponadto, decyzja o takiej formie produkcji wózków dziecięcych wspiera inne krajowe firmy i polską gospodarkę.

Gotowość na zmiany w branży

Proponowane przez firmę wózki to rozwiązania wielofunkcyjne 2w1 i 3w1. To pokazuje gotowość na zmiany następujące na rynku, mimo ponad półwiecznej historii przedsiębiorstwa. Polska marka przygotowuje ofertę w oparciu przede wszystkim o potrzeby rodziców. Przeterminowaną już koncepcję wózka głębokiego i spacerowego na przestrzeni lat zastąpiły opcje wielofunkcyjne – 2w1 z oddzielnymi siedziskami oraz 3w1 z dodatkowym fotelikiem. Obecnie w ofercie producenta znajdują się jedynie wózki 2w1 i 3w1, co oznacza, że polska marka dopasowała się do trendów w branży.

Roan proponuje rodzicom wysoką funkcjonalność w przyciągających oko kolorach. Sprawdź rozwiązania od tego producenta i zapewnij swojemu dziecku niepowtarzalny komfort codziennych spacerów!