Muuvo

Muuvo to polska marka tworząca wózki dziecięce, które od lat cieszą rodziców wysoką jakością wykonania oraz łatwością obsługi. Rodzinne spacery w wózkach tego producenta to przede wszystkim wygoda zapewniana małemu spacerowiczowi, ponieważ dla polskiej firmy to właśnie dobro dziecka jest najważniejszą wartością. Ponadto, Muuvo nie zapomina o potrzebach rodziców i opiekunów dziecka, gwarantując funkcjonalne i dobrze zaprojektowane rozwiązania, które pomagają im w codziennej opiece nad maluchami. 

Szeroki katalog produktów

Muuvo w swoim katalogu produktów oferuje głównie wózki dziecięce. Rozwiązania takie jak Quick, Trick, Slick czy Flex gwarantują funkcjonalność i niezwykłą innowacyjność. Wyposażone w liczne opcje regulacji produkty Muuvo ułatwiają każdy aspekt opieki nad małym pasażerem. Systemy składania, w które wyposażono zarówno wózki wielofunkcyjne jak i spacerówki polskiego producenta pomagają w ich transporcie i przechowywaniu. Ponadto, bezobsługowe koła nie wymagają pompowania, a gwarantują wysoki poziom amortyzacji. Skrętne przednie kółka z możliwością blokady do jazdy na wprost zwiększają mobilność wózka bądź jego stabilność, w zależności od Waszych wymagań. Muuvo to więc innowacyjny i kreatywny producent, który dba nie tylko o jeżdżące w wózkach maluchy. 

Wygoda dziecka w rozwiązaniach od Muuvo

Wygoda dziecka w wózkach polskiej firmy przede wszystkim wynika ze szczególnej dbałości o jakość zastosowanych materiałów. Miękkie i przyjemne w dotyku wkładki oraz wypełnienia zapewniają maluchowi komfort w każdej pozycji. Ponadto, opcje odchylania oparcia i podnóżka umożliwiają dopasowanie produktów Muuvo do unikalnych potrzeb i proporcji każdego dziecka. Warto wspomnieć także o wielofunkcyjnych rozwiązaniach polskiej marki, które umożliwiają dziecku spacery już od pierwszych dni życia aż do momentu, gdy wózek nie będzie już niezbędnym elementem rodzinnych wyjść. 

Krzesełko do karmienia

W katalogu Muuvo znajdziesz także krzesełka do karmienia. Krzesełko Choc umożliwia wygodne i bezpieczne posiłki oraz zapewnia bezpieczne środowisko do zabawy i odpoczynku. Ma opcje obrotu siedziska o 360° oraz możliwość przekształcenia w niższe krzesło lub taboret, który wytrzyma obciążenie aż do 110 kg. Dzięki wykorzystaniu wygodnych w czyszczeniu elementów, krzesełko Choc bez trudu utrzymasz w nienagannej czystości. 

Przekonaj się o możliwościach polskiej marki Muuvo i zapewnij swojemu dziecku wygodne i bezpieczne spacery już od pierwszych dni jego życia. Sprawdź już teraz i wybierz opcje idealne dla swojego maluszka.