BeSafe

BeSafe to skandynawska marka fotelików samochodowych, która w swoim manifeście sygnalizuje chęć umożliwienia rodzinom eksploracji świata i dostrzegania jego piękna w każdym z aspektów. Ułatwienie dzieciom i ich rodzicom podróżowania i zagwarantowanie bezpieczeństwa podczas każdej ze wspólnych tras to główne założenie norweskiej marki. BeSafe trudni się projektowaniem siedzisk dziecięcych od ponad 50 lat. Przez ten czas zdobyli wystarczająco doświadczenia, by móc chronić dzieci w szczególny sposób – poparty innowacyjnymi pomysłami i sprawdzonymi rozwiązaniami

Produkty z każdej kategorii

BeSafe wśród swoich produktów ma modele fotelików samochodowych odpowiednie dla maluchów od urodzenia aż do ukończenia 12 lat życia. Dziełem tego producenta są więc zarówno nosidełka z przedziału 0-13 kg jak i rozwiązania “następne” dla starszych dzieci oraz te dla starszaków – 15-36 kg. Taka gama produktów umożliwia skorzystanie z modularnych rozwiązań – baza Isofix pasuje do kilku kolejnych fotelików, co obniża koszty i daje Ci gwarancję, że każdy z elementów zestawu będzie kompatybilny. 

Innowacje BeSafe

BeSafe to innowacyjny producent, co można dostrzec m.in. w liczbie odkrywczych rozwiązań stosowanych w każdym z modeli fotelików dziecięcych. By dziecko swobodnie i spokojnie podróżowało nawet przez dłuższe trasy, norweska firma przede wszystkim stara się zapewnić mu odpowiedni poziom komfortu. Dzięki opcjom regulacji zagłówka, szelek i wyjmowanym poduszkom – foteliki BeSafe rosną wraz z małym pasażerem i dopasowują się do jego zmieniających się dynamicznie potrzeb. Ponadto producent premiuje jazdę tyłem (RWF) – udostępniając dzieciom więcej miejsca na nóżki. To nie zniechęca rodziców do bardziej bezpiecznej formy transportu. Warto też wspomnieć o tym, że dostępne modele mają liczne ułatwienia dla rodziców – od łatwiejszego systemu zapinania dziecka w siedzisku aż po obrotowe konstrukcje i bazy Isofix, które ułatwiają montaż fotelika w Twoim aucie. 

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Poza wygodą, BeSafe skupia się także na zapewnieniu małym pasażerom jak najwyższego poziomu ochrony. Innowacje w zakresie bezpieczeństwa to m.in. autorski system ochrony bocznej Side Impact Protection, który zmniejsza energię działającą na fotelik w razie kolizji od boku oraz specjalnie wyprofilowany kształt zagłówka, zwiększający bezpieczeństwo głowy i szyi dziecka. Norwegowie szczycą się jednym z najniższych odsetków urazów i kontuzji wśród dzieci podczas zderzeń na drogach. 

Zaufaj marce BeSafe!

Przekonaj się o możliwościach norweskiego producenta i zapewnij swojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo w każdym momencie rodzinnych podróży. Wysokiej klasy ochrona oraz komfort sprawi, że Twój mały pasażer pokocha wspólne trasy autem. Ułatwienie przewozu dzieci to główny cel marki BeSafe, który sukcesywnie od wielu lat realizuje, wprowadzając na rynek coraz to nowsze, lepsze i bardziej innowacyjne rozwiązania. Zaufaj sprawdzonemu i renomowanemu producentowi i zapoznaj się z naszym katalogiem produktów norweskiej marki już teraz!