Espiro

Espiro to polska marka wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych, odznaczająca się szczególnym przywiązaniem do jakości oferowanych rodzicom produktów. Co więcej, firma dba także o aspekty wizualne swoich rozwiązań – starannie projektując wzory tkanin oraz elementy wózków i fotelików, by trafić w gust rodzin oraz zapewnić należytą ergonomię korzystania z produktów. Hasło Espiro brzmi: Easier Parenting – celem przedsiębiorstwa jest zatem ułatwianie rodzicom opieki nad dzieckiem, zapewniając wysokiej klasy akcesoria dziecięce. Espiro doskonale wywiązuje się ze swojej misji, co poświadczą tysiące zadowolonych rodzin.

Szeroki katalog produktów

W katalogu matki znajdziemy wielofunkcyjne wózki 3w1, wózki spacerowe, foteliki samochodowe oraz krzesełka i łóżeczka do pokoju dziecka. Cechą charakterystyczną wszystkich tych produktów jest wysoki poziom wykonania i przywiązanie do detali, które owocuje bezpiecznymi i komfortowymi rozwiązaniami. Firma prosperuje na rynku już od 30 lat jako Baby Design group – zespół specjalistów, a przede wszystkim rodziców, którzy doskonale rozumieją potrzeby nowoczesnej rodziny. Espiro przede wszystkim pragnie zapewnić dziecku przestrzeń do odkrywania otaczającej je rzeczywistości i zdrowego, zrównoważonego rozwoju.

Wysoka jakość rozwiązań Espiro

Producent zapewnia, że jego celem było stworzenie produktów przemyślanych, niezawodnych, funkcjonalnych oraz bardzo prostych w obsłudze. Priorytetem w każdej konstrukcji jest wygoda użytkowania, zarówno przez dziecko, jak i przez jego opiekunów. Co więcej, Espiro ma na celu także zagwarantowanie dziecku bezpieczeństwa – podczas codziennych spacerów, jazdy autem oraz snu.

Polska produkcja

Marka Espiro posiada własne laboratorium testujące, co gwarantuje świadomość zalet, jakości oraz zaawansowania technicznego własnych produktów. Dzięki natychmiastowej informacji zwrotnej, dotyczącej oferowanym rodzicom rozwiązań, Espiro może z roku na rok doskonalić swój katalog, by zagwarantować jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Espiro ma także własny dział projektowy i konstruktorski, współpracuje także z krajowymi przedsiębiorstwami, utrzymując wszystkie procesy produkcyjne na terenie naszego kraju. To gwarantuje szybką realizację oraz zgodność z europejskimi certyfikatami.