Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Promocja!
1 119,00 1 399,00 
Promocja!
Brak w magazynie
1 148,00 1 199,00 
1 049,00 
1 049,00 
2 499,00 
3 999,00 

Wózki Espiro

Wózki Espiro to rozwiązania polskiej produkcji, odznaczające się przywiązaniem do funkcjonalności i stylu. Swą niepowtarzalną stylistyką cieszą tysiące rodzin w Polsce i Europie, a dzięki 30-letniemu doświadczeniu producenta i chęci ciągłego rozwoju, wózki Espiro nieustannie otrzymują odświeżone wersje, na bieżąco dostosowywane do potrzeb nowoczesnej rodziny. Dzięki temu, że polska marka posiada własne laboratorium testujące, sygnowane jej logo produkty są nieustannie doskonalone, a natychmiastowa informacja zwrotna na temat ich jakości umożliwia Espiro ciągły rozwój. Co więcej, firma ma swój własny dział projektowy i konstruktorski. Takie rozwiązanie gwarantuje, że produkcja wózków Espiro przebiega na terenie naszego kraju. To gwarantuje nie tylko zgodność z europejskimi certyfikatami, ale także szybką realizację zamówień.

Testowane materiały

Wózki Espiro to przede wszystkim rozwiązania wielofunkcyjne oraz funkcjonalne spacerówki. To pokazuje, że polska firma nadąża za trendami panującymi na rynku. Dodatkowo, Espiro wyjątkowo rzetelnie testuje swoje produkty. Współpracuje z Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska Instytutu KOMAG, Instytutem Przemysłu Skórzanego oraz Instytutem Włókiennictwa w Łodzi – sprawdzając tkaniny, pianki i tworzywa, które są wykorzystywane do produkcji wózków dziecięcych Espiro. Tak dokładnie przetestowane materiały oraz doskonały projekt, powstający we własnym dziale projektowym firmy, zapewnia udane produkty, które będą cieszyć całe rodziny przez lata.

Wózki Espiro – wielofunkcyjne oraz spacerowe

Całą plejada rozwiązań z kategorii wózków wielofunkcyjnych oraz spacerowych już od lat wpisała się w świadomość rodziców w Polsce i Europie. Takie modele jak Espiro Only czy nowe propozycje, jak Miloo czy Yoga gwarantują komfort i bezpieczeństwo zarówno w wydaniu głębokim, jak i spacerowym. Dzięki dołączonej do zestawu gondoli, w wózku jeździć mogą nawet noworodki. Dla starszych dzieci, polska marka Espiro przygotowała lekkie, wytrzymałe i mobilne wózki spacerowe. Na szczególną uwagę zasługuje model Espiro Wave, odznaczający się połączeniem wysokich możliwości jazdy w terenie z przystosowaniem do miejskich przestrzeni za sprawą kompaktowych rozmiarów.

Przekonaj się o możliwościach wózków Espiro i przejrzyj nasz katalog tej marki, by wybrać idealne rozwiązanie, które zapewni Wam komfort spaceru w każdych warunkach!