Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

2 799,00 
2 599,00 
2 299,00 
2 599,00 
2 499,00 

Adamex

Adamex to renomowany producent wózków dziecięcych, który swoją działalność prowadzi na terenie naszego kraju. Od lat dopasowuje się do zmieniających się potrzeb nowoczesnych rodzin, by zagwarantować wygodę i bezpieczeństwo najmniejszym spacerowiczom. Rodzinne spacery w wózkach Adamex to wyjątkowe przeżycie dla każdego członka rodziny – ułatwiają opiekę rodzicom a dzieciom umożliwiają podróż w wyjątkowych warunkach. Polskie przedsiębiorstwo produkuje szeroką gamę modeli wózków, które różnią się funkcjonalnością oraz kolorystyką i designem. 

Eksporter wózków dziecięcych

Produkty marki Adamex są szczególnie popularne w Polsce oraz Europie, gdyż firma eksportuje swoje wózki poza granice naszego kraju. Przyciągają klientów preferencyjną ceną, a utrzymują funkcjonalnością i wysoką jakością swoich produktów. Wózki polskiej firmy mają wszystkie niezbędne atesty – dopuszczające do sprzedaży i zapewniające o bezpieczeństwie zastosowanych materiałów.

Rozwiązania wielofunkcyjne Adamex

Polska firma dba portfele rodziców, oferując rozwiązania wielofunkcyjne 2w1. Jeden wózek służy więc rodzinie od pierwszych dni życia dziecka aż do ukończenia przez maluszka około 4 roku. Bezpieczne i wygodne gondole to pewność komfortu dla najmniejszych spacerowiczów, siedziska spacerowe zaś dają dziecku możliwości interakcji ze światem zewnętrznym. To niewątpliwie wspomaga rozwój maluszka, a celem marki jest pomoc rodzicom w każdym aspekcie spacerów i zapewnienie dziecku komfortowych i bezpiecznych warunków o każdej porze dnia i roku. 

Design

Adamex przy projektowaniu swoich produktów, poza komfortem dziecka, dba także o ich walory estetyczne. Dlatego wózki polskiego producenta nie tylko mają szeroką gamę kolorów, ale także występują w specjalnych edycjach. Połyskliwe stelaże oraz specjalnie wypolerowane misy gondoli wraz z eleganckimi wstawkami przy kołach przyciągają wzrok. Co więcej, warto zwrócić uwagę na warianty Adamex Flowers Edition i Star Collection. Odznaczają się one całkowitym przearanżowaniem designu – oferując połyskliwe, złote lub srebrne misy gondoli oraz kwiatowe wzory na jej budce. 

Adamex – produkty dla nowoczesnych rodziców

Firma Adamex rozumie potrzeby nowoczesnych rodziców. Przy projektowaniu swoich wózków szczególny nacisk kładzie na lekkość, mobilność oraz jak najmniejsze koszty eksploatacji. Wózki Adamex bez problemu złożysz, co znacząco ułatwi ich transport czy np. wniesienie po schodach. Dodatkowo, bezobsługowe koła, które nie są narażone na przebicie, zapewniają dobrą amortyzację na trudny teren. Nowoczesne rozwiązania producenta wózków dziecięcych cieszą więc rodziców swoją łatwością obsługi a także prowadzą do długoterminowych oszczędności na eksploatacji. 

Polska firma Adamex odznacza się więc szczególną dbałością o potrzeby zarówno dzieci jak i ich rodziców. Przekonaj się o ich możliwościach – zapoznaj się z naszym katalogiem i znajdź odpowiednie rozwiązanie, które ułatwi Wasze rodzinne spacery!