Wyświetlanie 1–30 z 32 wyników

475,00 559,00 

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

LEANDER – poduszka do krzesełka do karmienia CLASSIC

239,00 

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

LEANDER – tacka do krzesełka do karmienia CLASSIC

245,00 
Promocja!

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

LEANDER – pasy do krzesełka do karmienia CLASSIC

159,00 
119,00 
Promocja!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
4 199,00 
849,00 

Komody Leander

LEANDER – komoda LUNA

3 599,00 

Leander

Leander to skandynawski producent mebli i tekstyliów dziecięcych, który powstał w 1998 roku. Pierwszym produktem firmy była kołyska, którą Stig Leander, założyciel firmy, zaprojektował, gdy jego siostra urodziła bliźniaki. Niespełna ćwierć wieku później akcesoria z logo marki Leander sprzedawane są w 40 krajach na całym świecie. Projektanci tych skandynawskich mebli szczególną wagę przywiązują do designu – po to, by ich produkty nie tylko ułatwiały opiekę nad dzieckiem, ale także upiększały wnętrza domów klientów. 

Meble o skandynawskim designie

W katalogu Vexpi oferujemy krzesełko do karmienia Leander Classic oraz przewijak Leander Matty – wraz z akcesoriami. To pierwsze rozwiązanie posłuży dziecku przez lata. W początkowym etapie stosowania będzie krzesełkiem do karmienia dla niemowlaka, a następnie zmieni się w krzesło do zabawy lub jedzenia czy odrabiania lekcji. Krzesełko zostało zaprojektowanie w zgodzie z założeniami skandynawskiej, minimalistycznej stylistyki. To sprawi, że bez trudu wkomponujesz je do każdego pokoju, nie tylko dziecięcego. Krzesełko Leander wspomaga rozwój dziecka, premiując jego samodzielność i udział w życiu rodzinnym już od pierwszych chwil życia.

Przewijak Leander

Leander ma w swojej ofercie także uznany przewijak Matty. Proste rozwiązanie, zaprojektowane w innowacyjny sposób, zdobyło uznanie nie tylko rodziców. Główny cel tego produktu to ułatwienie procesu przewijania dziecka, gwarantując mu najwyższy poziom komfortu. Wykonano go delikatnej pianki PUR, która zapewnia wyjątkową trwałość. Ponadto, w szybkim tempie nagrzewa się do temperatury pokojowej, a jego faktura imituje ludzką skórę. Stabilna i bezpieczna konstrukcja bez wątpienia ułatwi Wam cały proces przewijania. 

Przekonaj się o zaletach produktów skandynawskiej marki i zapoznaj się z rozwiązaniami od Leander. Zapewnij swojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo zarówno podczas posiłku, jak i utrzymywania higieny. Sprawdź!