Joolz

Joolz to popularny na całym świecie producent wózków dziecięcych. Pochodzi z Holandii, z Amsterdamu, a jego produkty zdobyły serca rodzin w Europie i Stanach Zjednoczonych. Ekskluzywne produkty premium, które w swoim designie stawiają przede wszystkim na minimalizm i dopasowanie kolorystyczne. Nie oszczędzają jednak na funkcjonalności swoich rozwiązań, oferując szeroką gamę opcji zarówno z kategorii wózków spacerowych jak i wielofunkcyjnych czy bliźniaczych. Dzięki licznym udogodnieniom, Joolz ułatwia codzienną opiekę nad dzieckiem nowoczesnym rodzicom. 

Design na czasie

Wszechstronne i funkcjonalne wózki Joolz bez wątpienia wpisują się w nowoczesne trendy, o czym świadczy nagroda reddot design award dla kolekcji Day Studio. Uznany design i estetyczna wartość łączą się jednak z użytecznością i innowacyjnymi rozwiązaniami. W rozwiązaniach 2w1 od Joolz rodzice dostają dwa siedziska – gondolę i spacerówkę. Dzięki temu rozwiązaniu jeden wózek posłuży nawet przez cztery lata, a mały spacerowicz uda się na wycieczkę już od swoich pierwszych chwil na świecie.

Joolz i komfort

Warto wspomnieć też o tym, w jaki sposób zapewniają dziecku komfort. Wygodne siedziska z regulowanym oparciem i podnóżkiem to pewność, że rozwiązania od Joolz dopasują się do proporcji dziecka. Dodatkowo, miękkie wypełnienia zarówno w gondoli, jak i w siedzisku spacerowym gwarantują, że dziecko znajdzie w nich wygodną pozycję. Regulowana budka przeciwsłoneczna chroni przed nadmiernym słońcem a tkaniny, z których ją wykonano, mają filtr promieniowania UV. Ponadto, barierka ochronna i pasy z miękkimi nakładkami chronią maluszka przed wypadnięciem. 

Koła i system jazdy

Koła rozwiązań od Joolz są bezobsługowe i nie trzeba ich pompować. Przednia oś jest skrętna, ma jednak możliwość blokady do jazdy na wprost, dzięki czemu doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Ponadto, centralny hamulec oraz takie rozwiązania jak zwiększona amortyzacja sprawiają, że podróż nawet po trudnym terenie jest nie tylko wygodna, ale i bezpieczna. Joolz ceni sobie dobro dziecka, jednak nie zapomina o potrzebach starszych członków rodziny. W swoich rozwiązaniach gwarantuje więc łatwy system składania, dzięki któremu przechowywanie oraz transport wózków stają się dużo prostsze. 

Wygodne i bezpieczne wózki dziecięce Joolz

Przekonaj się o możliwościach holenderskiego producenta i zapewnij swojemu dziecku komfort oraz bezpieczeństwo podczas rodzinnych spacerów. Wysoki poziom funkcjonalności oraz akcent postawiony na wygodę małych spacerowiczów gwarantuje, że Joolz to doskonały wybór jeśli szukasz pierwszego i kolejnego wózka dla swojego dziecka. Wózki wielofunkcyjne, bliźniacze i spacerówki, w katalogu tego producenta każdy znajdzie coś dla siebie. Zapoznaj się z szeroką ofertą w naszym katalogu i zdecyduj się na wysokiej jakości propozycje w rozsądnym budżecie. Sprawdź już teraz!