Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

999,00 
1 299,00 
Promocja!
599,00 679,00 
1 799,00 
Original price was: 1 258,00 zł.Current price is: 1 178,00 zł – 1 258,00 zł.
579,00 
1 099,00 

Avionaut

Avionaut to polski producent fotelików samochodowych o niezwykłej lekkości. Jej produkty powstają we współpracy z ekspertami branży lotniczej, co przekłada się na wysokiej klasy rozwiązania technologiczne. Celem przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie maluszkom ochrony – dlatego szczególnie dbają o poddawanie swoich produktów odpowiednim testom. Wysokie oceny w ADAC oraz zaliczony TEST PLUS potwierdzają, że Avionaut oferuje bezpieczeństwo, a wyniki świadczą same za siebie. Dodatkowo, mimo szczególnej ochrony, rozwiązania od polskiej firmy odznaczają się niską wagą, co ułatwia montaż, ale też w takich modelach jak Pixel czy Pixel Pro (najlżejsze na rynku!) pozwalają bez trudu korzystać z funkcji nosidełka.

Certyfikaty i współpraca ze specjalistami

Produkty sygnowane logiem Avionaut szczycą się certyfikatem AGR – oznacza to szczególną uwagę poświęconą odpowiedniemu ułożeniu kręgosłupa. Podróż w fotelikach z AGR jest więc niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Co więcej, polski producent zaprojektował wygodne wkładki do swoich fotelików przeznaczonych dla najmłodszych pasażerów. Wypłycają one nieco siedzisko, co dostosowuje je do potrzeb noworodków. Ergonomia jest szczególnie istotna dla DNA marki, dzięki czemu każde z ich rozwiązań jest wygodne zarówno dla dziecka, jak i jego opiekunów. 

Avionaut – gwarancja na 10 lat

Avionaut zapewnia, że produkowane przez firmę foteliki są zdatne do użytku nawet przez 10 lat. Dlatego udziela na nie przedłużonej gwarancji – to oznacza, że wierzy w jakość swoich rozwiązań. Bierze się ona z wysokiej klasy materiałów użytych do produkcji i szczególnej dbałości o bezawaryjność i wytrzymałość. Ponadto, Avionaut tworzy swoje produkty konsultując się z fizjoterapeutami, położnymi oraz korzystając z aktualnej wiedzy z dziedzin medycznych. 

Foteliki dla każdego

Avionaut tworzy foteliki samochodowe odpowiednie dla małych pasażerów każdym wieku. Już do pierwszych dni życia maluszka może on podróżować np. w foteliku Pixel, Kite lub Pixel Pro. Potem warto rozważyć przesiadkę do modeli z linii Aerofix, a MaxSpace to duża ilość przestrzeni dla wymagających jej starszaków. Mając na celu ochronę dziecka od narodzin aż po osiągnięcie wieku nastoletniego, polski producent wykorzystuje szeroką gamę innowacji technicznych. 

Ochrona dzięki Avionaut

Systemy ochrony bocznej oraz regulacja położenia zagłówka to pewność, że foteliki Avionaut nie tylko ochronią Twoje dziecko przed konsekwencjami zderzeń bocznych, ale także pomogą zachować bezpieczną pozycję oraz komfortowe ułożenie głowy, tak potrzebne szczególnie przy długich trasach. Co więcej, by ułatwić życie także rodzicom, producent przygotował także bazy Isofix. Pomagają one zamontować foteliki producenta, upraszczają przepinanie fotelików między samochodami oraz pozwalają korzystać z funkcjonalności nosidełek.

Przekonaj się o zaletach polskiej firmy Avionaut i zapewnij swojemu maluszkowi wygodne i bezpieczne przejazdy autem już od pierwszych dni życia aż do momentu, gdy foteliki nie będą już mu potrzebne.