Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

258,00 
419,00 

Rucken

Rucken to polska marka produkująca materace premium dla najmłodszych śpiochów. Przez pierwszy rok życia dziecko przesypia nawet ⅔ doby. To zatem niezwykle ważne, by zapewnić mu komfortowe warunki snu. Polskie materace premium dostępne szerokiej gamie różnorodnych modeli umożliwiają rodzicom dopasowanie produktu do unikalnych potrzeb dziecka. Dlatego Stabil, Aero, Natura, Aseptic oraz Travel to doskonałe rozwiązania, które zapewniają szeroki wachlarz funkcji – wszystko po to, by Twój maluszek spał spokojnie. 

Szeroka gama produktów Rucken

Liczne modele materacyków od Rucken różnią się materiałami użytymi do produkcji oraz funkcjonalnością. Stabil to materac z dodatkiem lateksu w środkowej części. To dodaje mu stabilności oraz umożliwia dezynfekcje w zamrażalniku. Dodatkowo, lateks ma właściwości antybakteryjne i antygrzybicze i nie odkształca się nawet przy długim użytkowaniu. Dzięki systemowi Air Pro, specjalnym układzie kanalików wentylacyjnych, maluszek ma doskonałe warunki termiczne do spokojnego snu. Natura, którego wyróżnia warstwa z włókien kokosowych. Zapewnia ona twardość i przewiew powietrza. Aero zaś dzięki macie 3D oraz technologii Air Pro to jedno z najbardziej przewiewnych rozwiązań na rynku. 

Spokojny sen

Rucken tworzy więc produkty ułatwiające dzieciom zasypianie i gwarantujące zdrowy rozwój w istotnych momentach życia maluchów. Co więcej, są one wielofunkcyjne. Mają dwie strony, pierwszą przeznaczoną dla młodszych dzieci, która charakteryzuje się większą twardością oraz drugą, pasującą do potrzeb nieco starszych maluchów. To pozytywnie wpływa na ich sen, gwarantując dopasowane rozwiązania. 

Przekonaj się o trwałości produktów marki Rucken i zagwarantuj swojemu dziecku spokojny sen przez lata! Dzięki wielofunkcyjnym materacykom od polskiego producenta Twoje dziecko będzie się zdrowo rozwijać i każdego dnia wstanie wypoczęte i uśmiechnięte.