Venicci

Venicci to pochodząca z Wielkiej Brytanii firma już od dekady projektująca wózki dziecięce. Tworzy rozwiązania bezpieczne, wygodne i funkcjonalne, które cieszą swoimi możliwościami rodziny w wielu krajach. Dzięki nawiązaniu do włoskiej szkoły designu, wózki Venicci wpasowują się w gusta tysięcy rodziców, gwarantując niezapomniane wrażenia z każdego wspólnego spaceru. Dlatego właśnie oferujemy w katalogu Vexpi produkty brytyjskiej marki – wierzymy, że spełniają one doskonale swoją rolę, uświetniając spędzany wspólnie, rodzinny czas. 

Popularne w dużej części świata

Venicci eksportuje swoje wózki już do aż 20 krajów. Szybka popularyzacja rozwiązań od brytyjskiej firmy wynika z ich wysokiej jakości i przywiązania do detali. Ułatwienia oferowane rodzicom doskonale wpisują się w profil nowoczesnej rodziny, pomagając w opiece nad dzieckiem. Rozwiązania wielofunkcyjne, które umożliwiają spacery już od pierwszych dni malucha, sprawiają, że wystarczy kupić tylko jeden wózek na cały okres wózkowania. Tinum Upline oraz Tinum 2.0 to opcje dla wymagających, gwarantujące najlepsze warunki małym spacerowiczom.

Jakość produktów Venicci

Venicci szczególną wagę przywiązuje do dokładności. Testowane laboratoryjnie elementy przechodzą trzystopniową kontrolę jakości. Dlatego właśnie rozwiązania od brytyjskiej marki służą rodzinom przez lata. Ponadto, producent pragnie być pośrednikiem pozytywnych emocji między rodzicami a dzieckiem, gdyż wierzy w to, że to właśnie wspólne spacery są doskonałym momentem do nawiązywania rodzinnych więzi. 

Co więcej, Venicci pragnie zagwarantować rodzicom spokój podczas każdego spaceru. Dlatego, kierując wózkiem tej marki, masz pewność, że jest on bezpieczny a jego funkcje przygotują Cię na każdą ewentualność. Przekonaj się o możliwościach tej firmy i zapewnij dziecku wygodę i bezpieczeństwo.