Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Foteliki samochodowe 0-36 kg

Inglesina Copernico

1 950,00 

Inglesina

Inglesina Maior

1 488,00 

Inglesina

Inglesina to producent wózków dziecięcych, który od ponad 50 lat trudni się projektowaniem i produkcją rozwiązań zapewniających maluchom wygodne i bezpieczne spacery. Szeroka gama dostępnych rozwiązań, od lekkich spacerówek, przez wózki wielofunkcyjne aż po wózki bliźniacze i mebelki, sprawia, że dopasujesz je do swoich potrzeb. Produkty włoskiego producenta odznaczają się połączeniem eleganckiego, wyszukanego stylu z funkcjonalnością, dzięki której każdy z rodzinnych spacerów staje się jeszcze przyjemniejszy. Takie modele jak Inglesina Aptica XT oraz Electa odznaczają się uniwersalnością i dopasowaniem do potrzeb naprawdę szerokiego grona odbiorców, zarówno z miejskich metropolii jak i podmiejskich, urokliwych terenów. 

Stylowy design

Włoski design charakteryzujący produkty z logo Inglesina to połączenie eleganckiego minimalizmu ze stonowaną kolorystyką. To budzi luksusowe wrażenie, nie siląc się na nadmierną ekspresję – dzięki czemu rozwiązania od Inglesiny doskonale wpisują się w wystrój domu, a wózki stanowią wspaniałe dopełnienie każdej ze spacerowych kreacji. Warto wspomnieć także o materiałach, których Inglesina używa do produkcji. To atestowane tkaniny, poddawane nieustannym kontrolom – włoski producent chce dawać pewność, że jego produkty są całkowicie bezpieczne. 

Innowacje marki Inglesina

Inglesina proponuje nowoczesnym rodzicom równie nowoczesne rozwiązania. Wózki tej firmy odznaczają się wielofunkcyjnością i holistycznym podejściem do spacerów z dzieckiem. Rozwiązania 2w1 to połączenie wózka głębokiego ze spacerowym – zapewnia wygodną gondolę i przestronne siedzisko, by maluszek mógł w nim podróżować już od pierwszych chwil swojego życia aż do około 4 roku, gdy wózek nie będzie już koniecznością. Ponadto, włoska firma zaimplementowałą w swoich rozwiązaniach ułatwiające życie świeżo upieczonych rodziców. Należy wspomnieć o bezobsługowych kołach, które nie wymagają pompowania i zapewniają należytą amortyzację. Ponadto, wbudowane amortyzatory gwarantują wygodę także podczas jazdy po trudnym terenie. To dostosowuje wózek do wymagań wiejskich dróg, parków czy leśnych ścieżek. 

Komfort Twojego dziecka

Wygoda dziecka to istotna kwestia w produktach marki Inglesina. Zarówno krzesełka jak i wózki są starannie przygotowane, by maluszek spędzał w nich czas w jak najwyższym komforcie. Miękkie wypełnienia w gondoli, nakładki na pasy bezpieczeństwa i podnóżek to pewność wygodnej pozycji i spokojnych drzemek. Ponadto, budka przeciwsłoneczna z otworami wentylacyjnymi pozwala zagwarantować komfort termiczny także w niezwykle gorące dni. Warto dodać, że łatwy system składania to ukłon w stronę rodziców, którzy bez trudu wniosą je na wysokie piętro w budynku lub umieszczą w bagażniku auta. 

Przekonaj się o możliwościach włoskiego producenta i zapewnij swojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Sprawdź już teraz naszą ofertę produktów spod szyldu Inglesina!