Wyświetlanie 1–30 z 53 wyników

Promocja!
1 398,00 1 549,00 
1 398,00 1 549,00 
Promocja!
4 699,00 
Promocja!
2 998,00 
Brak w magazynie
229,00 
Promocja!
3 243,50 
Brak w magazynie
1 150,00 
185,00 
4 299,00 
Promocja!

Wózki Easywalker

Wózki Easywalker to flagowe produkty holenderskiej firmy, która powstała w 1989 roku. Od tego czasu logo Easywalker kojarzy się z niezawodnością, wytrzymałością i minimalistycznym, cieszącym oko designem. Połączenie klasycznego wzornictwa z innowacyjnymi pomysłami przydało Easywalker dużej popularności a produkowane przez ich specjalistów wózki cieszą rodziny na całym świecie.

Wózki Easywalker 2w1 – wielofunkcyjne

Easywalker oferuje wózki głęboko-spacerowe, które zadziwiają połączeniem zalet dwóch rodzajów siedzisk. Dla mniejszych dzieci w zestawie znajduje się ciepła i przytulna gondola, gwarantująca niemowlakowi ciepło i komfort nawet w zimne dni. Gdy maluszek już podrośnie, wymienisz ją na siedzisko do spacerówki Easywalker, które daje większemu dziecku odpowiednią przestrzeń i dowolność ruchów. Takie połączenie sprawia, że potrzebujesz tylko jednego wózka Easywalker by przejść przez cały okres wózkowania zapewniając swojemu bobasowi wspaniałe spacery.

Spacerówki Easywalker – łatwo się prowadzą

Lekkie i mobilne wózki spacerowe Easywalker to odpowiedź na zmiany zachodzące w miejskim środowisku. Chodniki stają się węższe, miejsca na komfortowe spacery coraz mniej, producenci wózków spacerowych musieli się dostosować, tworząc jeszcze mniejsze i jeszcze bardziej zwrotne spacerówki. Zastosowanie skrętnych, amortyzowanych kół sprawia, że dziecku jest wygodnie, tłumi wstrząsy działające na siedzisko i ułatwia prowadzenie. Wytrzymały stelaż w wózkach Easywalker to gwarancja, że wózek posłuży dziecku przez długi czas, a jak wiadomo, warto zainwestować w solidność i jakość, gdyż w dłuższej perspektywie w ten sposób oszczędza się pieniądze.

Innowacje w wózkach Easywalker – nowe podejście do designu wózka

Modele wózków Easywalker takie jak Charley czy Harvey to propozycje niezwykle lekkie i łatwe w przenoszeniu. Zapewnia to opiekunowi komfort, pozwala też bez problemów spakować wózek do auta i cieszyć się dłuższą przejażdżką wraz z dzieckiem. Spacerówki w wózkach wielofunkcyjnych Easywalker umieszczono nisko, tak by dziecko samodzielnie było w stanie wsiadać i wysiadać z wózka. Dopasujesz je także do swojego wzrostu za pomocą regulacji wysokości budki, tak by spacerowanie z dzieckiem było jeszcze przyjemniejsze.

Dlaczego warto wybrać wózki Easywalker?

Wybierając wózki Easywalker możesz być pewny, że zaspokoją one wszystkie potrzeby dziecka. Przez lata doświadczenia producent znalazł rozwiązania na każdą niedogodność, która spotyka dzieci i ich opiekunów podczas spaceru. Właśnie to doświadczenie jest najistotniejszą zaletą marki, której filozofią jest pomaganie rodzicom w opiece nad ich pociechami. Poznaj nasz katalog wózków Easywalker i zdecyduj czy potrzebujesz wózka wielofunkcyjnego na lata, czy spacerówki, która zadziwi Cię swoją mobilnością i łatwością w prowadzeniu. Zaufaj ekspertom Easywalker, a oni w kreatywny sposób ułatwią Ci opiekę nad Twoim maluszkiem!