Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

475,00 559,00 
Brak w magazynie
849,00 

Przewijaki Leander

Przewijaki Leander to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów w portfolio skandynawskiego producenta. Odznaczają się minimalizmem, prostotą, ale także zastosowaniem w produkcji nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Leander Matty został wykonany ze specjalistycznej pianki PUR. Ma ona szczególne zalety, ponieważ szybko nabiera temperatury pokojowej a jej faktura jest niezwykle podobna do ludzkiej skóry. To powoduje, że stosowanie przewijaka Leander gwarantuje, że maluszek czuje się bezpiecznie i komfortowo. 

Wysoka jakość i wytrzymałość przez lata

Przewijaki Leander to dobry wybór, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania. Matty to nie jest zwyczajny przewijak – odznacza się szczególnym przywiązaniem do minimalizmu, przy wyjątkowej dbałości o funkcjonalność. Lekka i solidna konstrukcja gwarantuje stabilność produktu. Dzięki temu przewijak Leander zapewnia bezpieczeństwo maluszka podczas procesu przewijania także dzięki gumowym nóżkom. Co więcej, liczne opcje kolorystyczne pozwalają dopasować przewijaki do wystroju wnętrza oraz mebli, na których je położysz. 

Czyste przewijaki Leander

Co więcej przewijaki Leander utrzymasz w czystości przy małym nakładzie sił i energii. Dzięki prostocie wykonania i innowacyjności producentów, czyszczenie Leander Matty to proste zadanie. Dzięki wodoodpornej powłoce nie musisz się martwić zabrudzeniami, a dzięki braku szwów czy szpar, niestraszne są mu brud i bakterie. To sprawia, że Twój maluszek będzie przebywać w czystym i bezpiecznym środowisku. 

Przekonaj się o możliwościach przewijaków Leander i zapewnij swojemu dziecku wygodę oraz bezpieczeństwo także podczas utrzymywania higieny.