Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

Cybex Lemo – wkładka do krzesełka

239,00 
Brak w magazynie

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

Cybex Lemo – zestaw adapterów do leżaczka

119,00 
Brak w magazynie

Akcesoria do krzesełek wielofunkcyjnych

Cybex Lemo – pasy do zestawu dziecięcego

219,00 

Mebelki Cybex

Mebelki Cybex to propozycje niemieckiego producenta, których zadaniem jest pomoc nowoczesnej rodzinie w codziennej opiece nad dzieckiem. Odznaczające się niebywałą funkcjonalnością i wytrzymałością meble, takie jak krzesełka czy bujaczki, gwarantują najmłodszym członkom rodziny zarówno relaks i komfort wypoczynku, jak i doskonałą i bezpieczną przestrzeń do zabawy i karmienia. Co więcej, rozwiązania z tej kategorii gwarantują także coś, co charakteryzuje produkty Cybex – niepowtarzalny design, łączący w sobie minimalizm oraz elegancję. To sprawia, że meble niemieckiego producenta wpasują się w wystrój każdego mieszkania, ciesząc oko i ułatwiając rodzinne życie.

Krzesełka do karmienia niemieckiego producenta

Wśród mebelków Cybex znajdują się wielofunkcyjne krzesełka do karmienia, które na przestrzeni użytkowania zmieniają się w projekty dużo bliższe tradycyjnym meblom – przydatnych także dorosłym. Takie opcje, jak Cybex Lemo, to kompleksowe rozwiązanie, według producenta przydatne dla osób od 0 do 99 lat. Tak szeroki przedział wiekowy jest zasługą nie tylko modułowej i pomysłowej konstrukcji, ale także akcesoriów, dzięki którym dopasujesz warunki panujące w krzesełku do potrzeb maluszka i przeznaczenia mebla. Dodatki, takie jak wkładka Baby Set, pasy bezpieczeństwa czy specjalne siedzisko, zmieniające krzesełko w leżaczek, pozwalają świadomym rodzicom na dostosowanie całego zestawu do wieku malucha. Dzięki takim rozwiązaniom, Cybex Lemo to produkt niemal dla każdego.

Leżaczki Cybex

Warto pamiętać także o leżaczkach Cybex, rozwiązaniach, dzięki którym Twój maluszek poczuje prawdziwy komfort podczas codziennego relaksu. Leżaczek ułatwia nie tylko proces zasypiania, ale także karmienia, służąc też jako miejsce odpoczynku po wyczerpujących dziecięcych zabawach. Mebelki Cybex, takie jak bujaczek Lemo, odznaczają się innowacyjnością. W tym przypadku konstrukcja leżaczka, dzięki Lemo Bouncer Stand – stelażowi na leżaczek – maluszek może bujać się samodzielnie. Jego naturalne ruchy sprawiają, że całość konstrukcji delikatnie się porusza, a dokładny projekt i staranne wykonanie gwarantuje, że dziecko jest bezpieczne.

Kolorystyka i design

Szeroka gama pastelowych kolorów umożliwia dopasowanie mebelków Cybex nie tylko do potrzeb maluszka, ale także gustu rodzica i wystroju wnętrza. Co więcej, zarówno leżaczki, jak i krzesełka wielofunkcyjne oferowane przez niemieckiego producenta zaprojektowano tak, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Mają one zatem obłe kształty, pozbawione są wystających elementów i wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów. Ich wytrzymałość gwarantuje, że posłużą przez naprawdę długi czas – mebelki Cybex to inwestycja na lata.

Przekonaj się o możliwościach mebelków Cybex i zapewnij swojemu dziecku komfort oraz bezpieczeństwo podczas codziennych zabaw.