Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

898,00 1 048,00 

Foteliki Cybex

Cybex Cloud T i-Size

998,00 1 749,00 
1 199,00 
1 149,00 
449,00 

Foteliki Cybex

Cybex Sirona T i-Size

1 448,00 1 648,00 

Foteliki Cybex

Cybex Sirona Gi i-Size

1 498,00 1 648,00 
798,00 959,00 

Foteliki Cybex

Cybex Cloud G i-Size

929,00 1 079,00 
Od: 2 197,00 
Od: 2 028,00 
Od: 899,00 
1 099,00 1 249,00 
2 198,00 2 348,00 

Akcesoria do fotelików

Cybex śpiworek zimowy Platinum Mini

809,00 
699,00 
639,00 

Foteliki Cybex

Foteliki samochodowe Cybex dają Ci pewność, że Twoje dziecko jest w aucie bezpieczne. Ta niemiecka marka za cel stawia sobie zrewolucjonizowanie transportu dzieci tak, by każdy mały pasażer był odpowiednio chroniony. Nowoczesne systemy w fotelikach Cybex to owoce pracy setek ekspertów, wszystko po to, by Twoja pociecha czuła się w aucie komfortowo i bezpiecznie. Odpowiedzialny rodzic dba przede wszystkim o względy bezpieczeństwa swojego dziecka, z pomocą fotelików Cybex osiągniesz spokój podczas każdej podróży.

Foteliki samochodowe Cybex – wysokiej jakości materiały

Charakterystyczna dla marek z Niemiec dbałość o szczegóły wyraża się przede wszystkim w wytrzymałości materiałów, z których są zrobione foteliki Cybex. Połączenie miękkich, wygodnych dla malucha wkładek i twardej, absorbującej wszelkie uderzenia skorupy fotelików to rozwiązanie, które gwarantuje małemu pasażerowi zarówno niezbędną ochronę, jak i odpowiedni komfort. System osłony bocznej LSP, obecny m.in. w Cybex Aton M i-Size chroni Twoje dziecko także przy uderzeniach z boku.
Jak dobrze wiesz, każde dziecko jest inne, dlatego obecna w fotelikach Cybex wielostopniowa regulacja gwarantuje, że podróżujący z Tobą malec będzie jechać w wygodnej pozycji niezależnie od swoich proporcji.

Foteliki Cybex dla dziecka w każdym wieku

Cybex produkuje foteliki z każdej kategorii wagowej. Wiele z produktów to foteliki multigrupowe, z których można korzystać przez dłuższy czas, np. Cybex Sirona S i-Size (9-18 kg). Kupno jednego fotelika na parę lat to rozwiązanie oszczędnościowe, szczególnie jeżeli odznacza się on tak wysoką jakością wykonania. W naszym katalogu znajdziesz foteliki Cybex dla noworodka, niemowlaka a także dla starszych dzieci.
Foteliki, które „rosną wraz z dzieckiem” to znak rozpoznawczy producenta. Cybex Solution jest dobrym rozwiązaniem, gdy poszukujesz wytrzymałego i wygodnego fotelika z grupy 2/3. Są to siedziska lekkie a zarazem o obszernym siedzisku – nie sprawiają problemu przy przenoszeniu i instalacji, a Twoje dziecko podczas podróży ma zapewnioną wystarczającą ilość miejsca.

Montaż Isofix – łatwy i bezpieczny

Foteliki Cybex wyposażone są w zaczepy systemu ISOFIX co sprawia, że ich montaż jest szybki i przyjemny, a przenoszenie fotelika między dwoma autami – błyskawiczne i bezproblemowe. System Isofix zapewnia też lepszą ochronę przy zderzeniach, ponieważ fotelik zamontowany jest do ramy samochodu. Jeżeli Twoje auto nie ma Isofix, bez kłopotów zamontujesz foteliki Cybex także przy użyciu pasów bezpieczeństwa, co sprawia, że produkty tej marki są uniwersalne i dostępne dla każdego.

Foteliki samochodowe Cybex – wykonane z niemiecką precyzją

Firma Cybex to niemiecki producent, działający w branży dziecięcej od lat. Legitymuje się więc przywiązaniem do szczegółów i bezcennym doświadczeniem. Specjaliści Cybex projektują foteliki nie tylko bacząc na bezpieczeństwo i ochronę, ale też zgłaszane przez rodziców wymagania i problemy. Stąd charakterystyczne dla produktów firmy obszerne siedziska, wielostopniowość regulacji i uproszczenie montażu – wszystko by ułatwić życie tysiącom rodziców i zadowolić wymagania małych pasażerów.
Poznaj naszą ofertę produktów Cybex i zaufaj doświadczeniu producenta, który odwdzięczy Ci się za to szczególną ochroną i komfortem Twojego dziecka w trakcie rodzinnych przejażdżek.