Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

999,00 
Brak w magazynie
3 199,00 
2 499,00 
899,00 
899,00 
Brak w magazynie
Promocja!
1 499,00 
Promocja!
Brak w magazynie
Promocja!
Brak w magazynie
Promocja!
Brak w magazynie
279,00 
2 499,00 
Promocja!
1 699,00 

Wózki X-lander

Wózki X-lander to połączenie polskich tradycyjnych wartości z holenderskim nowatorskim designem. Filozofia producenta zakłada inspirowanie się codziennym życiem rodzinnym, które pragnie ułatwiać za sprawą swoich produktów. Wielofunkcyjne wózki X-lander 3w1 to propozycja przede wszystkim dla aktywnych rodziców, ceniących sobie możliwość nieskrępowanych niczym wypraw, wypadów czy podróży wraz ze swoim bobasem. Z wózkami tej polsko-holenderskiej firmy każdy spacer jest niezapomnianym przeżyciem.

Modele wózków X-lander – dostosowane do potrzeb każdego

Projektanci X-lander tworzyli wózki dziecięce, które odpowiadają na potrzeby wynikające z codziennej opieki nad dzieckiem. To sprawia, że każdy z dostępnych modeli charakteryzuje się innowacyjnością. Nowatorskie rozwiązania w takich modelach jak X-lander X-Move czy X-Run ułatwiają życie rodzicom w aspekcie wygody użytkowania, bezpieczeństwa, funkcjonalności i zmniejszeniu zajmowanej przestrzeni.

Wspomniany X-Move to wózek terenowy, którego siła tkwi w niespotykanym poziomie amortyzacji i dużej przestrzeni dostępnej dla małego pasażera. Dodając do tego skrętne pompowane koła otrzymujemy wózek na każdy teren, który zadowoli pasjonatów zamiejskich wypraw. X-lander X-Run to z kolei propozycja dla aktywnych rodziców, pragnących dzielić z dzieckiem swoją biegową pasję. Dzięki blokowanemu przedniemu kołu oraz wytrzymałości sprawdzi się zarówno podczas jazdy na rolkach, jak i powolnego niedzielnego spaceru.

W trosce o bezpieczeństwo – innowacje w wózkach X-lander

Wózki 3w1 X-lander zapewniają dziecku ochronę na różne sposoby. Użycie kubełkowych siedzisk w X-lander X-Cite wraz z wkładką redukcyjną X-Rest gwarantuje dziecku wytłumienie wszystkich wstrząsów i uderzeń, umożliwia też wygodną pozycję do spania, co potwierdzają opinie fizjoterapeutów. Wózek jest tak bezpieczny, że możesz przewozić w nim nawet noworodka.

Obecne w modelach wózków X-lander światełka LED zapewniają Twojemu dziecku bezpieczeństwo po zmroku, gdy wózek nie jest już tak widoczny dla kierowców nadjeżdżających aut. To dużo lepsze rozwiązanie niż tradycyjne odblaskowe elementy, ponieważ zapewnia widoczność większą nawet o 50 metrów, co sprawia, że Twoje dziecko będzie bezpieczne nawet późną nocą.

Wielofunkcyjność wózków X-lander 3w1

Wózki X-lander 3w1 to odpowiedź na zmieniające się potrzeby i wymagania nowoczesnych rodziców. Wielofunkcyjne rozwiązanie X-lander łączy w sobie cechy wózka głębokiego i spacerowego, co sprawia, że potrzebujecie już tylko jednego wózka na cały okres wózkowania. Dzięki ważącej tylko 4 kg gondoli X-Pram Light zapewnisz dziecku odpowiednie warunki do spaceru już od pierwszych dni życia. Siedzisko spacerowe dostępne w proponowanych przez producenta modelach zapewnia maluchowi odpowiednią ilość miejsca i wygodę w każdych warunkach.

Wózki X-lander – dobry wybór dla aktywnych

Poznaj nasz katalog wózków X-lander i wybierz coś, co zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego dziecka, a Tobie pomoże w codziennej opiece. Z wózkami X-lander czeka Was wiele niezapomnianych spacerów, które zagwarantują Twojej pociesze szybki i harmonijny rozwój.