Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Foteliki Takata

Foteliki Takata to rozwiązania japońskiej firmy, które powstają w ścisłej współpracy z samochodowymi markami premium. To sprawia, że doskonale dopasowują się do wysokiej klasy aut, gwarantując wysoki poziom zapewnianej ochrony. Ponadto, foteliki Takata przynależą do każdej z grup wiekowych, umożliwiając bezpieczną podróż maluchom już od pierwszych dni życia aż po koniec potrzeby korzystania z fotelika. Wygoda i bezpieczeństwo to dwa aspekty, o które szczególnie dbają japońscy producenci – to sprawia, że samochodowe trasy przebiegają w komforcie dzieci oraz spokoju rodziców.

Trzy modele w katalogu Takata

Takata proponuje rodzicom trzy modele. Mini – przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia, do około 15 miesiąca. Midi z kolei to opcja dla dzieci od 71 cm aż do 105 cm – do 4 roku życia. Ostatni z fotelików to Takata Maxi, która jest doskonałym rozwiązaniem dla maluchów już od 15 aż do 35 kg wagi. W porównaniu z innymi producentami fotelików samochodowych to nie jest oszałamiająca liczba modeli. Jednak, foteliki Takata zapewniają pełną ochronę podczas wspólnych tras od pierwszych dni po urodzeniu aż po 12 rok życia. Ponadto, dwa pierwsze foteliki są komplementarne z bazą Isofix i-Size Base Plus. Takie rozwiązanie gwarantuje, że zarówno Mini, jak i Midi umieścisz w swoim aucie przy użyciu wygodnej bazy Isofix, która znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo popełnienia błędu montażowego. 

Foteliki Takata a bezpieczeństwo

Foteliki Takata odznaczają się wysokim stopniem zapewnianego bezpieczeństwa. System Airpad to dodatkowa ochrona boczna. Został opracowany przez producenta, a specjalna konstrukcja umieszczona w ścianach bocznych fotelika, amortyzująca głowę i szyję na wzór samochodowych poduszek powietrznych, zwiększa ochronę. Dzięki temu rozwiązaniu foteliki japońskiej firmy gwarantują jeszcze lepszą ochronę. To pozwoliło uzyskać fotelowi Takata Maxi aż 4 gwiazdki w teście ADAC, to poświadcza poziom bezpieczeństwa.

Przekonaj się o możliwościach fotelików od japońskiej firmy i zagwarantuj swojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo podczas rodzinnych podróży.