Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Takata

Takata to japońska firma, która produkuje foteliki samochodowe. Działa na rynku od 1933 roku i już od pierwszych chwil swojej działalności koncentruje się przede wszystkim na zapewnieniu małym pasażerom szczególnie wysokich standardów bezpieczeństwa. Produkuje także poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa, współpracując z producentami aut premium. Liczne testy, które przechodzą foteliki samochodowe japońskiej marki, gwarantują odpowiedni poziom zapewnianego przez nie bezpieczeństwa. Flagowym modelem firmy Takata jest fotelik Maxi – przeznaczony dla dzieci w kategorii wagowej 15-36 kg.

Współpraca z markami premium

Takata współpracuje z Euro NCAP od 2006 roku. Dzięki wspólnym doświadczeniom wielu marek i przedsiębiorstw, produkty japońskich producentów są nieustannie udoskonalane. Biorą udział w crashtestach, dzięki czemu masz pewność, że rozwiązania Takata mają realny wpływ na bezpieczeństwo dzieci. Foteliki tej firmy spełniają standardy powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, a dzięki ścisłej współpracy z markami aut, dopasowują swoją konstrukcję tak, by chronić w jak najbardziej wydajny sposób. 

Takata – foteliki dla małych pasażerów

Takata w swojej ofercie ma foteliki samochodowe odpowiednie dla maluszka z każdej kategorii wagowej. Mini Class to nosidełko dla najmłodszych pasażerów, pasujące dla dzieci od 40 do 80 cm wzrostu. Midi Class wraz z bazą Isofix sprawdzi się dla nieco starszych maluszków. Model Maxi to rozwiązanie dla starszaków, święcące największe triumfy spośród rozwiązań japońskiego producenta. 

Przekonaj się o możliwościach proponowanych przez Takatę fotelików samochodowych i zapewnij swojemu dziecku bezpieczne i wygodne podróże autem przez cały okres korzystania z komfortowych fotelików japońskiej marki.