Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Promocja!
389,00 449,00 
Promocja!
549,00 629,00 

MoMi – w trosce o bezpieczny rozwój Twojego dziecka

MoMi to marka stworzona, aby pomóc Ci odkrywać świat z Twoim dzieckiem bez żadnych przeszkód. Wspiera Ciebie i Twoje pociechy w każdym momencie Waszej wspólnej przygody! W Vexpi dostarczamy produkty MoMi, które są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne, tak, abyście mieli więcej czasu dla siebie. Jeżeli szukasz nietuzinkowych, a jednocześnie spełniających wszelkie obowiązujące normy, produktów dla dziecka – dobrze trafiłeś!

Produkty MoMi muszą być jak Mamy – dawać radę, niezależnie od okoliczności. Projektując nowe akcesoria MoMi, producent wsłuchuje się w Twoje potrzeby i tworzy produkty nie tylko bezpieczne i wygodne dla dziecka, ale także praktyczne dla mam. Sprawdź pełną ofertę tego producenta w Vexpi i przekonaj się, że rodzicielstwo może być łatwiejsze.

Jakie produkty sprzedaje MoMi?

W przypadku tego producenta nie jest inaczej niż z innymi. MoMi ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które służą dzieciom i ich rodzicom. W Vexpi stale rozwijamy naszą gamę asortymentów, także w przypadku tego producenta. Sprawdź wózki MoMi i przekonaj się o wysokiej jakości od tego dostawcy. Biorąc pod uwagę artykuły, które produkuje MoMi, masz możliwość zakupu:

  • wózków MoMi,
  • fotelików samochodowych,
  • bujaczków,
  • nosidełek,
  • rowerków,
  • hulajnóg,
  • mat edukacyjnych,
  • łóżeczek,
  • szerokiej gamy akcesoriów.

Sprawdź, jakie produkty Momi kupisz w Vexpi. Pamiętaj, że nasza oferta się zmienia. Nie znalazłeś jakiegoś produktu? Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy z pewnością znajdą dla Ciebie komfortowe i bezpieczne rozwiązanie.

Czy wózki MoMi są dobre?

Tak, to bardzo dobre produkty wysokiej klasy. Wózki MoMi cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, przy zachowaniu optymalnej ceny produktu. Jednocześnie są one bardzo funkcjonalne. Rodzice cenią sobie zwrotność i łatwość prowadzenia wózków MoMi. To marka, której z całą pewnością możesz zaufać. Podobnie jak tysiące mam w całym kraju!

Szeroki zakres regulacji w wózkach MoMi sprawi, że Twoje dziecko będzie podróżować niczym w wygodnym fotelu. Długi spacer, w czasie którego może zdarzyć się drzemka, nie będzie już wyzwaniem, a czystą przyjemnością. Nic tak nie relaksuje, jak wspólna podróż po spokojnym parku, ciesząc się rozmową z dzieckiem. Wózek MoMi, taki jak model Estelle, to świetny wybór. Zarówno na lekkie, szutrowe trasy, jak i do równych miejskich nawierzchni.

MoMi – wysoka jakość w przystępnej cenie

Produkty MoMi zostały stworzone przede wszystkim z myślą o dzieciach. Nie od dziś wiadomo, że prawidłowa sylwetka u malucha, ma wpływ na jego dalszy rozwój. W Vexpi również zwracamy na to uwagę. Renomowani producenci, tacy jak MoMi, mają produkty, które bez problemu dopasujesz do wzrostu i sylwetki swojego dziecka. Szerokie możliwości regulacji zapewniają nie tylko wygodę, ale zdrową i bezpieczną pozycję do zabawy lub jazdy.

Nie zawsze dobrej jakości produkt musi dużo kosztować. Można śmiało powiedzieć, że tą dewizą kierują się w MoMi. Asortymenty tej marki spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa i higieny. Możesz więc śmiało kupić je w Vexpi i mieć pewność, że Twojemu maluchowi nic nie grozi. Zdajemy sobie sprawę, że rodzicielstwo jest kosztowne. Dlatego produkty MoMi spełnią oczekiwania wszystkich rodziców.

Normy bezpieczeństwa – MoMi i ich produkty

W dzisiejszych czasach dużą rolę odgrywa bezpieczeństwo najmłodszych. Niegdyś normy i certyfikaty nie były tak istotne. Liczyła się funkcjonalność, która również obecnie jest niezwykle istotna. Produkty MoMi są jednak nie tylko funkcjonalne, ale spełniają również niezbędne normy bezpieczeństwa. Podstawowe z nich reguluje prawo. Produkty zaprojektowane w niezgodzie z nimi niestety nie zostają dopuszczane do użytku. Przykładem może być oznaczenie CE. Prawdopodobnie spotkałeś się z nim już tysiące razy.

Najczęściej poszukiwaną normą dla fotelików MoMI jest i-Size, czyli regulacja R129. Potwierdza ona zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania produktów, a także przeprowadzenie szeregu rygorystycznych testów zderzeniowych. Inną jest certyfikat TUV. On również potwierdza wysoką jakość produktu, jednak bada inne parametry. Vexpi sprzedaje tylko renomowane produkty. MoMi swoim podejściem, oraz spełnieniem wyżej wymienionych norm w wielu produktach, potwierdza, jak ważna jest kwestia podejścia do bezpieczeństwa naszych dzieci.