Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Diono

Diono to pochodząca z USA firma produkująca wózki oraz foteliki samochodowe. Z amerykańskim, stereotypowym rozmachem podchodzą do bezpieczeństwa i komfortu małych pasażerów, gwarantując szczególne przywiązanie do jakości swoich produktów. Szczególny nacisk projektanci tej marki kładą na wygodę małego pasażera, ponieważ wierzą, że to właśnie odpowiedni poziom komfortu zapewniany dziecku gwarantuje zadowolenie z rodzinnych podróży. Poza fotelikami samochodowymi, Diono w swojej ofercie ma także liczne akcesoria, takie jak organizery czy poduszki do spania, które jeszcze bardziej uprzyjemnią dziecku podróż.

Monterey i Cambria – popularne modele

Najbardziej popularne produkty Diono to foteliki z serii Monterey i Cambria. To rozwiązania dla kategorii wagowej 15-36 kg, więc przeznaczone dla starszaków. Montuje się je przodem do kierunku jazdy, mają także liczne opcje regulacji, gdyż muszą dopasować się do zmieniających się potrzeb i proporcji dziecka. Amerykańska firma Diono oferuje w swoim katalogu także foteliki z innych kategorii – np. 9-36 kg. Wszystkie rozwiązania mają innowacyjne systemy bezpieczeństwa, chroniące m.in. przed konsekwencjami zderzeń bocznych czy wypadnięciem maluszka z fotelika.

Wygodnie z Diono

Diono zadbało też o komfort dziecka. Oferuje w swoich rozwiązaniach nie tylko regulację zagłówka i uprzęży bezpieczeństwa, ale także specjalne wkładki oraz możliwość odchylenia oparcia. To umożliwi Ci zapewnienie dziecku spokojnej drzemki, a także komfortowego ustawienia oparcia, co szczególnie ważne podczas dłuższych podróży. Ponadto, miękkie wkładki, poduszki i wypełnienia wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów gwarantują, że każdy maluch będzie czuł się w fotelikach niezwykle przyjemnie. 

Doświadczony producent

Diono od ponad 20 lat (powstało w 1999 roku) zajmuje się inżynierią i projektowaniem dziecięcych wózków i fotelików samochodowych. Tak duże doświadczenie i pasja, z którą rozwiązują problemy współczesnych rodzin, by zagwarantować dzieciom jak najbezpieczniejszą podróż, zaowocowały wysokiej klasy produktami. Według zapewnień producenta – każdego dnia nawet ponad milion dzieci podróżuje w fotelikach z logo Diono. Ta liczba nie bierze się znikąd, to dzięki szczególnemu oddaniu swoim zadaniom projektanci z USA zdobyli ogólnoświatową renomę i reputację. Diono gwarantuje udaną podróż autem!

Diono – zaufaj doświadczeniu

Zaufaj doświadczeniu amerykańskiego producenta i zagwarantuj swojej rodzinie radość podróży każdego dnia. Czy małe, czy duże, rodzinne trasy na zawsze już będą kojarzyć się z przyjemnością i komfortem. Jeśli wybierzesz Diono, Twoje dziecko pokocha jazdę autem, a Ty poprowadzisz auto ze spokojem i pewnością rodzica, który wie, jak chronić małego pasażera.