Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

1 580,00 

Renolux – wiodący francuski producent akcesoriów dla dzieci

Renolux to znana i ceniona marka, która od ponad 45 lat specjalizuje się w produkcji fotelików samochodowych oraz innych produktów dla dzieci. Oferta tego producenta wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami, zaprojektowanymi z troską o bezpieczeństwo dziecka i wygodne użytkowanie. Dzięki produkcji na terenie Francji, foteliki samochodowe Renolux cechuje wysokie przywiązanie do każdego detalu oraz bardzo wysokie standardy wykonania.

Bogata oferta Renolux – foteliki, wózki i nie tylko

W ofercie marki znajdują się przede wszystkim foteliki Renolux, które przez lata zyskały ogromną popularność na całym świecie. Możesz wybrać także komfortowe i funkcjonalne wózki dziecięce 3w1 – składające się z gondoli, wersji spacerowej oraz dopasowanego nosidełka, które wygodnie wepniesz na stelaż wózka. Zakup produktu w takiej konfiguracji sprawia, że może on towarzyszyć dziecku od momentu narodzin aż do 3 roku życia (lub przekroczenia wagi dziecka ustalonej dla konkretnego produktu).

Wózki dziecięce Renolux występują także w konfiguracji 2w1 – składającej się z wersji głębokiej oraz spacerowej. Katalog produktów marki obfituje również w lekkie i składane spacerówki, które perfekcyjnie sprawdzą się np. w podróży. Oferta Renolux to także zaprojektowane w trosce o wysoką funkcjonalność krzesełka do karmienia, bujaki dla dzieci, łóżeczka turystyczne czy kojce.

Renolux – wyprodukowano we Francji

Marka Renolux słynie z pełnego nadzoru nad 4 etapami produkcji akcesoriów dla dzieci. Daje jej to pełną kontrolę nad inżynierią, szyciem, składaniem elementów w poszczególnych produktach oraz formowaniem wtryskowym pianki poliuretanowej. Jest to możliwe dzięki wspomnianej produkcji na terenie Francji.

Renolux – pierwszy fotelik obrotowy na rynku

Renolux to marka, która przez ostatnie dekady opracowała wiele funkcjonalnych rozwiązań, które zapewniają jak najwyższe bezpieczeństwo i wygodę użytkowania produktu. Warto zaznaczyć, że to właśnie Renolux jest innowatorem, który wprowadził na rynek fotelik obrotowy (znany również jako fotelik 360).

Technologia SOFTNESS® – rozpoznawalność marki Renolux

W ofercie marki Renolux największą rozpoznawalnością cieszą się foteliki z różnych grup wagowych. Charakterystycznym rozwiązaniem opatentowanym przez markę Renolux jest SOFTNESS®, co oznacza miękkość. Technologia ta polega na unikatowym połączeniu metalowego stelaża z elastyczną poliuretanową pianką, co zapewnia komfort, bardzo dużą wytrzymałość i odporność na zmiany temperatury. Skutkuje to tym, że foteliki Renolux zapewniają znacznie lepszą absorpcję wstrząsu niż w przypadku fotelików wykonanych w całości z tworzywa sztucznego.

Bezpieczeństwo i normy – foteliki Renolux

Produkty marki Renolux są tworzone z najwyższą troską o bezpieczeństwo, w oparciu o obowiązujące wysokie standardy. Dobrze widać to na przykładzie fotelików samochodowych.

Foteliki samochodowe Renolux przeszły rygorystyczne crash testy, które są wymagane normami R44/04 oraz R129 (i-Size). Renolux nie poprzestaje na podstawowych testach wymaganych do uzyskania norm, a przeprowadza także inne badania i próby w laboratoriach autoryzowanych przez francuskie Ministerstwo Transportu. Wszystko to sprawia, że foteliki Renolux zdobywają bardzo dobre oceny wystawiane przez organizacje i instytucje takie jak ADAC, szwajcarskie TCS oraz francuskie Sécurange.

Wózki i produkty dla dzieci Renolux – normy bezpieczeństwa

Także wózki dziecięce Renolux i inne produkty marki tworzone są na podstawie obowiązujących standardów bezpieczeństwa – EN 1888-1 lub EN 1888-2. Krzesełka do karmienia spełniają normę EN 14988. Bujaki zaprojektowano w oparciu o normę EN 12790. Łóżeczka turystyczne Renolux wykonano w zgodzie z normą EN 716-1. Z kolei każdy kojec dla dziecka tej marki został wykonany w zgodzie z normą EN 12227.

Poznaj pełną ofertę Renolux i wybierz akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort Twojemu dziecku na lata.